کد خبر: ۶۱۵۰۸۹۵
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
شیراز؛

مدیرگروه سلامت محیط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از رصد سلامت بهداشتی رستوران‌ها با استفاده از یک نرم افزار جدید خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ سیامک شمس مدیرگروه سلامت محیط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به طرح جدید رتبه‌بندی بهداشتی رستوران‌ها به وسیله نرم افزار جدید، گفت: مردم می‌توانند با دانلود این نرم افزار که در وبگاه مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار دارد، از وضعیت بازرسی بهداشتی و امتیاز‌های سلامت رستوران‌های مناطق خود آگاه شوند.


مدیرگروه سلامت محیط معاونت بهداشتی با اشاره به اینکه این طرح سراسری و در کل کشور در حال اجرا است، افزود: مردم می‌توانند این نرم افزار را از وبگاه markazsalamat.behdasht.gov.ir دانلود کنند.

شمس ادامه داد: این نرم افزار رتبه‌بندی بهداشتی رستوران‌ها، در قسمت فضای مجازی نرم‌افزار بازار نیز قرار دارد و مردم با داشتن این نرم افزار به خوبی متوجه می‌شوند رستورانی که به آن مراجعه می‌کنند به چه صورت و چه مقدار مورد بازرسی بهداشتی قرار گرفته است و امتیاز سلامت آن به چه صورت است.

وی تاکید کرد: اگر مشخصات و اطلاعات بهداشتی رستورانی در این نرم افزار وجود نداشته باشد، به این معنا است که مراحل بازرسی این رستوران‌ها هنوز کامل نشده است.

به گفته مدیر گروه سلامت محیط معاونت بهداشتی، این طرح تاکنون برای رستوران‌ها اجرا شده است و در آینده نزدیک به صنوف دیگر نیز گسترش می‌یابد.

انتهای پیام/ن

نرم افزار جدید برای رصد سلامت بهداشتی رستوران ها

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی