کد خبر: ۶۱۵۱۰۷۷
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
شیراز؛

مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی فارس از آغاز طرح عارضه‌یابی واحدهای صنعتی مستقر در شهرك ها و نواحی صنعتی فارس و معرفی واحدهای ثبت‌نام کننده به کلینیک صنعت خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ شاهپور قنبری مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: در قالب اجرای این طرح واحدهای صنعتی راکد و یا واحدهایی که با ظرفیت تولید پایین به فعالیت می‌پردازند عارضه‌یابی می‌شوند.


وی افزود: واحدهای صنعتی متقاضی باید با مراجعه به سایت سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به نشانی www.isipo.ir با ورود به بخش عارضه‌یابی واحدهای صنعتی نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام کنند.


قنبری ادامه داد: پس از شناسایی واحدهای متقاضیِ عارضه‌یابی و تجمیع فرم‌های مربوطه، با تشکیل کمیته کارشناسی با حضور مشاوران صنعتی و دانشگاهی، موارد به کلینیک صنعت معرفی می‌شود.


وی بیان کرد: هدف از عارضه‌یابی کمک به واحدهای صنعتی کوچک برای توسعه و ایجاد تغییرات لازم به‌منظور بهبود و افزایش توان رقابت‌پذیری آن‌ها است.


قنبری اظهار کرد: در مدل عارضه‌یابی اطلاعات کلی واحدهای صنعتی کوچک جمع‌آوری‌شده و محاسبات لازم برای تعیین شاخص‌های بهره‌وری و سودآوری واحد انجام می‌گیرد.


وی بابیان اینکه مشاور طرح کلینیک صنعت نیز انتخاب و به‌زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد گفت: در این طرح برای برون‌رفت صنایع از مشکلات برنامه‌هایی پیشنهاد و اجرایی می‌شود.


مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتی فارس با اشاره به اهمیت صنایع کوچک در توسعه صنعتی، اشتغال‌زایی و افزایش درآمد سرانه اظهار داشت: تقویت و حمایت از این صنایع که درصد بالایی از صنایع کشور را به خود اختصاص داده‌اند، جزء اولویت‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و شرکت‌ شهرک‌های صنعتی فارس است.
انتهای پیام/ر

واحدهای صنعتی در طرح عارضه‌یابی ثبت نام کنند

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی