کد خبر: ۶۱۵۱۱۱۹
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
سلیمی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد

رئیس امداد و نجات جمعیت هلال احمر از توزیع بیش از 4 هزار بسته غذایی توسط 192 امدادگر بین متاثران از طوفان 120 روزه سیستان خبر داد.

خدمت رسانی 192 امدادگر به طوفان زدگان جنوب شرق کشورمرتضی سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص گرمای بی سابقه هوا و طوفان 120 روزه سیستان اظهار داشت: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد طوفان شن و وزش بادهای 120 روزه و گرمای بی سابقه هوا در جنوب شرقی کشورمان بوده ایم و این منطقه به امدادرسانی نیاز دارد. 

وی ادامه داد: در ابتدا سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به یاری مسئولان استانی نیازسنجی این منطقه را انجام داده تا بر این اساس مشخص شود که چه بخش هایی از استان متاثر از طوفان شده و ساکنان 4 شهرستان زابل، زهک، نیمروز و هیرمند از 20 خرداد تاکنون با این مشکل آب و هوایی روبرو هستند.

سلیمی با اشاره به بهره‌مندی 20 هزار و 654 تن از متاثران از خدمات امدادی تصریح کرد: امدادگران در 59 روستای استان سیستان و بلوچستان خدمات لازم را به هموطنان ارایه کردند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌ احمر بیان کرد: 29  تیم عملیاتی به یاری حادثه دیده‌گان از طوفان شن اقدام کردند و  4 هزار و 247 بسته غذایی میان متاثران از طوفان توزیع شده است.

وی ادامه داد: همچنین با تلاش 192 امدادگر، خدمات امدادی لازم به هموطنان متاثر از طوفان شن سیستان و بلوچستان ارایه شده است که با توجه به تداوم این وضعیت آب و هوایی امدادرسانی همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام /

درگیری 4 شهرستان سیستان و بلوچستان با طوفان شن

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل