کد خبر: ۶۱۹۵۵۸۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸
سردار رمضان شریف درگفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: علی‌رغم خسارت‌های سنگین گروه‌های تروریستی، رو شدن دست دشمنان مهم‌ترین دستاور این جنگ بود.

نتیجه جنگ عراق و سوریه رو شدن دست دشمنان واقعی بود/ آینده درخشان در انتظار جبهه مقاومتسردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دفاعی امنیتی گروه  سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ درباره آینده جبهه مقاومت، اظهار داشت: به اعتقاد من آینده بسیار درخشانی در انتظار جبهه مقاومت و حامیان آن‌ها خواهد بود.

سخنگوی سپاه پاسداران ادامه داد: زمانی که آتش هیجان درگیری‌ها فروکش کند از یک سو میزان اقتدار، صلابت و مقاومت این جبهه و هواداران آن به خصوص مقاومت مردم عراق و سوریه مشخص می‌شود و  مردم این کشورها ارزش کار خود را می‌فهمند و از سوی دیگر ظلمی که گروه‌های تروریستی در حق مردم عراق و سوریه روا داشته‌اند آشکار می‌شود.

وی تصریح کرد: حامیان و جریان‌های تروریستی با همه هزینه‌هایی که کردند و رویارویی آن‌ها با جبهه مقاومت بدانند به هدف خود مبنی بر ایجاد امنیت برای اسرائیل نخواهند رسید.

سردار رمضان شریف افزود: امروز شاهد این موضوع هستیم که میان مردم و نیروهای نظامی سوریه و عراق یک واحد سازمان یافته، مردمی و آموزش دیده برای مقابله با اسرائیل، دفاع از سرزمین خود و حراست از جان مردم در این کشورها به وجود آمده است.

سخنگوی سپاه پاسداران درباره دستاوردهای مقاومت مردم سوریه و عراق، گفت: علی‌رغم خسارت‌های سنگینی که گروه‌های تروریستی در این مناطق بر جای گذاشته‌اند، اما دستاوردهای عظیمی برای مردم دو کشور سوریه و عراق به دست آمده که مهم‌ترین آن رو شدن دست کسانی است که دشمنان اصلی مردم منطقه هستند.

سردار رمضان شریف تصریح کرد: یک اصل پذیرفته شده وجود دارد که ملت‌ها و دولت ها دشمنان و دوستان خود را در جنگ‌ها بهتر می‌شناسند. معتقدم ملت‌های عراق و سوریه در طول سال‌هایی که درگیر جنگ بودند دوستان و دشمنان واقعی خود را بهتر شناختند و  قطعا این شناخت به افزایش پیروزی‌های جبهه مقاومت کمک می‌کند که ان‌شاءالله نتیجه آن شکل‌گیری یک مقاومت همه جانبه علیه رژیم صهیونیستی که بانی همه این طراحی ها است، می‌شود.

 انتهای پیام/

آینده درخشان در انتظار جبهه مقاومت

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
عججب
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی