کد خبر: ۶۲۱۴۵۴۴
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۲
از سیر تا پیاز پرونده قتل و تجاوز به آتنا؛

حواشی پیش‌آمده در پرونده از جمله ادعاهای مختلف متهم، نحوه کشف جسد و لو رفتن متهم، ارتباط متهم با قتل دو زن جوان در سال‌های گذشته و از همه مهم‌تر واکنش جامعه به قتل دلخراش آتنا این پرونده را به یکی از جنجالی‌ترین پرونده‌های جنایی تبدیل خواهد کرد.

چرا قاتل آتنا در پرونده قبلی تبرئه شده بود؟ / قاتل گفته به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،شنبه هفته آینده 4 شهریور، قرار است اولین جلسه محاکمه اسماعیل، متهم پرونده قتل آتنا اصلانی دختربچه 6ساله پارس‌آبادی در دادگاه کیفری یک استان اردبیل برگزار شود.

قطعاً حواشی پیش‌آمده در این پرونده از جمله، ادعاهای مختلف متهم، نحوه کشف جسد و لو رفتن متهم، ارتباط متهم با قتل دو زن جوان در سال‌های گذشته و از همه مهم‌تر واکنش جامعه به قتل دلخراش آتنا، این پرونده را به یکی از جنجالی‌ترین پرونده‌های جنایی سال‌های اخیر تبدیل خواهد کرد.

با توجه به ابعاد مختلف این پرونده،گفت‌وگویی با حجت‌الاسلام قاصدی رئیس کل دادگستری استان اردبیل را در این باره می‌خوانید.

دوربین‌های مغازه متهم یکی دو روز قبل جنایت خاموش می‌شود

در ابتدا توضیحاتی درخصوص روند پرونده از ارائه گزارش اولیه تا آخرین اقدامات انجام‌شده بفرمایید.

قاصدی:موضوع قتل دختربچه 6ساله به‌نام آتنا اصلانی در تاریخ 28 خرداد رخ داد و 29 خرداد مراتب به نیروی انتظامی اعلام و پرونده‌ای تحت عنوان مفقودی تشکیل می‌شود. 30 خرداد پرونده قضایی به بازپرس شعبه اول بازپرسی پارس‌آباد ارجاع شد و بررسی‌های قضایی صورت گرفت.

چون اول بحث مفقود شدن آتنا مطرح بود اقداماتی برای پیداکردن او انجام شد. تلاش‌ها برای پیدا کردن آتنا از اطراف محل گم شدنش که نزدیک محل دست‌فروشی پدرش بود شروع شد. پلیس آگاهی در همان حوالی به شخصی مظنون شد. فیلم‌ دوربین‌ مداربسته مغازه‌های اطراف نشان می‌داد که آتنا از مقابل یک مغازه عبور کرد اما دوربین بعدی عبور کامل آتنا از مقابل آن مغازه را نشان نمی‌داد، ولی افراد دیگر که در تصاویر قبلی همراه آتنا بودند از دوربین‌های بعدی عبور کردند.

چرا قاتل آتنا در پرونده قبلی تبرئه شده بود؟ / قاتل گفته

 در ادامه، مأموران به این رنگرز (اسماعیل) مظنون شدند، گویا آدم خوشنامی هم نبود. این شخص با همین میزان مظنونیت بازداشت می‌شود و چون وثیقه تأمین نمی‌کند در بازداشت می‌ماند. بررسی‌ها ادامه داشت تا اینکه مشخص شد دوربین‌های مغازه اسماعیل در یکی دو روز گذشته خاموش بوده است. به همین دلیل ظن‌ها بیشتر می‌شود و بازرسی‌های دقیق تر از مغازه و منزلش ادامه می‌یابد اما چیزی به دست نیامد.

اسماعیل به‌عنوان مظنون تحت نظر قرار گرفت. نهایتاً این شخص چون می‌بیند حدود دو هفته گذشته و همچنان در بازداشت است، خودش در یک تماس تلفنی به خانواده اعلام می‌کند مقداری مواد مخدر در پارکینگی که در مجاورت خانه‌اش و در اختیار برادرش بوده، در یک بشکه قرار دارد را بردارند تا در بازرسی‌ها کشف نشود. واقعیت این بود که اصلاً مواد مخدری در کار نبود. همسرش این موضوع را به برادر اسماعیل می‌گوید، مراجعه می‌کنند به محل و می‌بینند یک بشکه است که با خاک استتار شده است. درون آن را جست‌وجو می‌کنند و می‌بینند جسد بچه داخل بشکه است و موادی در کار نیست. آنها ( همسر و برادر اسماعیل) به دادستانی مراجعه و مراتب را اعلام می‌کنند. در روز 19 تیر این اتفاق افتاد و جسد کشف شد.

بعد از آن، این شخص که از ابتدا منکر ارتباطش با این پرونده بود، به قتل بچه و سرقت طلاهای آتنا که در مغازه جاسازی کرده بود اعتراف می‌کند.

معاینات پزشکی تأیید می‌کند که تجاوز به آتنا توسط همین متهم صورت گرفته است

تحقیقات ادامه پیدا کرد و نهایتاً این فرد ضمن اقرار به قتل، انگیزه‌های مختلفی را درباره ارتکاب این جنایت اعلام کرد. هر بار انگیزه و نوع ارتکاب جنایت را تغییر می‌داد اما در کلیات به ارتکاب قتل و همچنین به مخفی کردن و جابه‌جایی جسد اعتراف کرد؛ هرچند درباره بحث تجاوز اقرار نداشت و همچنان ندارد. اما بررسی‌ها و معاینات پزشکی در پزشکی قانونی تأیید می‌کند که تجاوز هم توسط این شخص جانی صورت گرفته و این هم بحث قابل توجهی است.

دلیل اینکه رسیدگی به این پرونده در مرحله تحقیقات تا حدودی طولانی شد چه بود؟

قاصدی:این پرونده دو جنبه داشت؛ یکی قتل و سرقت اموال و دیگری بحث تجاوز به عنف بود. بحث قتل و سرقت اموال را باید بازپرس تحقیقات انجام می‌داد که 8 مرداد کیفرخواست صادر و به دادگاه کیفری یک استان ارسال شد اما تحقیقات در بخش مربوط به تجاوز به عنف باید رأسا در دادگاه انجام می‌شد و بازپرس نمی‌توانست دخالت کند. آن بخش هم در دادگاه مورد بررسی قرار گرفت و علت تأخیر هم همین بود که باید به‌صورت جداگانه از ابتدا مورد تحقیق قرار می‌گرفت، نهایتاً جلسه دادگاه هم شنبه آتی 4 شهریور جلسه محاکمه برگزار می‌شود.

جلسه محاکمه هم طبیعتاً به‌صورت غیرعلنی برگزار می‌شود؟

قاصدی: یقیناً با توجه به اینکه بخشی مربوط به تجاوز است، احتمالاً جلسه دادگاه غیرعلنی است هرچند چگونگی و کیفیت برگزاری محاکمه از اختیارات دادگاه است.

انگیزه اصلی که متهم اعلام کرده چیست؟

قاصدی:خودش واقعاً فرد حرفه‌ای و بی‌عاطفه‌ای است و موارد مختلفی اعلام کرده بود. ابتدا مسائلی را مطرح کرده بود ولی در دادگاه در زمان تحقیقات درخصوص تجاوز، خیلی از مسائلی را که در تحقیقات گفته بود تغییر داد. خودش مسائل دیگری را گفته اما آنچه برای دادگاه تقریباً مشخص است، قتل توسط او محرز است و دلایل تجاوز به‌عنف توسط او هم مشخص است. به‌نظر ما انگیزه اصلی تجاوز بوده که نهایتاً چون این اتفاق افتاده و ممکن بوده لو برود اقدام به قتل کرده است.

متهم در تحقیقات گفته "یکی دو روزی بود که آتنا نظرم را جلب کرده بود..."

از چه‌زمانی تصمیم به ارتکاب این جنایت گرفته است؟ برنامه‌ریزی قبلی داشته یا همان روز تصمیم به این کار گرفته است؟

قاصدی: در تحقیقات گفته که پدر آتنا نزدیک مغازه او بساط پهن می‌کرده و آتنا هم همراه او بوده است. این فرد هم چون بیماری جنسی داشته است در تحقیقات هم گفته که "یکی دو روزی بود که آتنا نظرم را جلب کرده بود و نهایتاً در یک فرصت که آتنا با بطری آب به آنجا آمده بود، پشت او درب را بستم و در اتاق مجاور مغازه قصدم را عملی کردم".

درباره احساسات مردم بعد از این حادثه توضیح دهید. نگرانی‌هایی از اینکه ممکن است این قاتل اعدام نشود وجود دارد و به نظر می‌رسد ریشه این نگرانی مربوط به شایعاتی باشد که در روزهای اول بعد از بازداشت او مطرح شد مبنی بر اینکه اسماعیل با واسطه یکی از بستگانش در پرونده قبلی از اتهام قتل تبرئه شده است.

قاصدی: اینکه در ابتدای قضیه باعث تحریک احساسات و عواطف مذهبی مردم شد طبیعی بود. استان اردبیل به‌هرحال یک استان مذهبی است. مردمی، مذهبی ولایتمدار و محب اهل‌بیت(ع) دارد و این اتفاقات، بسیار نادر است و تحملش برای همه مردم استان سخت است، به همین دلیل بود که ابتدای قضیه یک التهاب جدی ناشی از تألماتی که از این مسئله به وجود آمد، باعث شد مردم تجمعاتی داشته باشند و مطالبات خود را اعلام کنند. ممکن بود حتی اقداماتی هم انجام شود که خوشبختانه با اقدامات دادستانی و پلیس مدیریت شد. دادستان با تجمع‌کنندگان صحبت کرد و قول داده شد که این پرونده به‌صورت فوق‌العاده رسیدگی می‌شود. این اقدامات باعث اطمینان مردم به مسئولان و نهادهای رسیدگی‌کننده شد و چون مردم اطمینان خاطر و اعتماد داشتند این تجمع‌ها فروکش کرد. انتظارات مردم همین است که حتماً با این قضیه به‌صورت جدی برخورد شود، ما هم مصمم هستیم و حتی ریاست محترم قوه قضاییه دستور اکید دادند که به‌صورت فوق‌العاده رسیدگی شود و مجموعه قضایی هم از ابتدا به‌خاطر تبعات و آثار به جامانده در این پرونده تصمیم به رسیدگی فوری داشتند.

اعتراف متهم به ارتکاب دو قتل دیگر، از دلایل طولانی شدن رسیدگی به پرونده

انتظارات مردم را باید جوابگو باشیم، اما پرونده راحتی نبود؛ اولاً کشف این موضوع دو سه هفته طول کشید. ثانیاً در ادامه مسائل دیگری وارد پرونده شد که تحقیقات را طولانی کرد.

این فرد در جریان تحقیقات همان هفته اول یا دوم بود که موضوع دیگری را هم اقرار کرد. ماجرا از این قرار بوده که یک خانمی به‌نام عصمت غ. در سال 91 مفقود می‌شود. خانمی علی‌الظاهر مطلّقه بوده که گم‌شدنش اعلام می‌شود. چون این متهم با او تماس‌های تلفنی داشته همان موقع به‌عنوان مظنون دستگیر می‌شود اما چون هیچ وقت جسدی پیدا نشد و اطلاعی کسب نشد و همچنین به‌دلیل اینکه احتمال داده می‌شد از طریق مرز به کشور آذربایجان رفته باشد و از سوی دیگر چون صرفاً اعلام مفقودی بود و علیه او شکایتی نشده و دلیلی هم بر اثبات ارتکاب قتل توسط او نبود، این فرد که متهم به آدم‌ربایی بود بعد از دو هفته آزاد شد.

از آن زمان هم خانواده آن خانم از کسی اعلام شکایت نکردند تا اینکه این متهم اقرار کرد که " آن خانم را هم من در جریان ارتباطاتی که با هم داشتیم به قتل رساندم". درباره محل دفن هم، محل‌هایی را معرفی کرد اما کشف نشد چون متأسفانه در حال حاضر آن زمین‌ها تبدیل به بافت مسکونی شده و امکان جست‌وجو وجود نداشت. ولی خوب، خودش اقرار کرده است که "آن فرد را من کشته‌ام". این پرونده هم به‌عنوان قتل باب دیگری باز کرد.

چِک زنی که 3 سال قبل کشته شده بود در خودروی متهم کشف شد

تا اینکه یک هفته بعد، در ادامه بررسی‌ها از اموال وی، باعث شد یک فقره چک از خانمی کشف شود که در سال 93 به قتل رسیده بود و خوشبختانه جسدش هم کشف شده بود اما قاتل مشخص نبود. با توجه به اینکه چک این خانم در خودروی اسماعیل کشف شد، زمینه این شد که تحقیقاتی هم در این زمینه انجام شود و ابتدا منکر ارتباط بود اما نهایتاً به این قتل هم اقرار کرد. اسماعیل گفته که این خانم بیوه بوده و او را هم کشته است.

در تحقیقات آگاهی و بازپرسی به این دو قتل هم اعتراف کرد. این موارد باعث شد که تحقیقات این دو پرونده هم کنار پرونده آتنا ادامه یابد و همچنان ادامه دارد. جسد خانم عصمت، پیدا نشد اما همان زمان یک جسد مجهول‌الهویه پیدا شده بود که از آن آزمایش دی‌ان‌ای انجام شده بود و در حال حاضر از خانواده عصمت هم آزمایش‌های مربوطه انجام شده تا نتیجه مشخص شود و منتظر اعلام جواب آزمایش از تهران هستیم.

اینها باعث شده که پرونده آن دو نفر فعلاً منتهی به کیفرخواست نشده باشد اما پرونده آتنا از این دو مورد تفکیک شده و به‌صورت مجزا به دادگاه کیفری ارجاع شده است.

ارتباط متهم پرونده آتنا با قتل دو زن در گیلان منتفی شد

در ایام بازداشت اسماعیل خبری مطرح شد که احتمالاً او با پرونده قتل دو زن در استان گیلان هم مرتبط باشد، آیا چنین ادعایی به واقعیت پیوست؟

قاصدی: ارتباط متهم با پرونده قتل دو خانم در گیلان به‌طور کامل منتفی و تحقیقات درباره آنها متوقف شده است.

او الآن درباره قتل دو خانمی که قبلاً اقرار کرده دیگر اعترافات خود را منکر می‌شود. او در مرحله تحقیقات انتظامی اقرار کرده بود، در تحقیقات بازپرسی مرجع قضایی هم اعتراف کرده است. اقراری که مثل این موضوع منجر به کشف واقعیت بشود از مسلمات علیه او است. شاید اگر واقعیت کشف نمی‌شد، برخی از اعترافاتش محل شک و تأمل می‌بود اما اعترافات او کاملاً منجر به کشف واقعیت شده است، هرچند درباره آن دو نفر تحقیقات ادامه دارد.

این پرونده ابعاد مختلفی از جمله اخلاقی و جنایی دارد؛ درباره اینکه چه می‌شود یک انسان به اینجا می‌رسد توضیح دهید. از نگاه پیشگیری چه باید کرد که خانواده، جامعه، حوزه قضایی، پلیسی، مسئولان شهری، فرهنگی، آموزشی از این اتفاق درس و عبرت لازم را بگیرند؟ چه اتفاقی می‌افتد که یک قاتل و مقتول به اینجا می‌رسند؟ خانواده و جامعه چه مسئولیتی دارند؟

قاصدی: این اتفاقات ناشی از این است که انسان زمانی که هم از آموزه‌های دینی و هم از آموزه‌های اخلاقی فاصله می‌گیرد، به چنین جاهایی کشیده می‌شود. ما یقیناً در حال حاضر خیلی چیزها در زندگی‌مان تأثیرگذار است. بخش اعظمی از جرایمی که متأسفانه در حال حاضر با آنها مرتبط هستیم ناشی از نبود آموزش‌های لازم است، چه در بخش ارتباطات و بحث اجتماعی و بحث‌های اخلاقی و دینی، یقیناً اینها مؤثر است. بعضاً هم سهل‌انگاری‌هایی ما درباره بچه‌های‌مان داریم چه در حوزه مراقبتی، چه در بحث آموزشی و چه در بحث تربیتی، یقیناً اینها مؤثر است. چطور فردی راحت به اینها اعتراف کرده است؟ آن دو خانم را که گفته مدت‌ها با آنها ارتباط داشته به قتل می‌رساند و جسد را در فاضلاب و چاهی می‌اندازد، یقیناً اگر در پرونده آتنا هم فرصت می‌کرد جسد را جایی مخفی می‌کرد و شاید شناسایی نمی‌شد.

ادعای تبرئه متهم با وساطت یکی از بستگانش واقعیت ندارد

حتی گفته شده که در پرونده خانم غ. که مظنون بود او با ارتباط یکی از بستگانش تبرئه شد در حالی که واقعیت این‌گونه نیست. ما باید برای محکومیت شخص، دلیل داشته باشیم. اما ممکن است واقعاً مرتکب قتل هم شده باشد اما دلیلی علیه او نباشد. در پرونده آتنا هم اگر فرصت می‌کرد و دلایل را مخفی می‌کرد شاید چیزی کشف نمی‌شد. یقیناً اگر این فرد ارتباطی با اخلاقیات و مسجد و نماز داشت، شاید آن‌قدر قسی‌القلب و جانی و بی‌تفاوت نمی‌بود، حتی به‌نحوی بود که همسرش در بازپرسی به اسماعیل گفته بود "تو چطور آدمی هستی که 8 شب بچه را به قتل رساندی، او را در بشکه گذاشتی و یک ساعت بعد خندان به خانه آمدی و به‌راحتی شام خوردی، انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است؟".

همه اینها حکایت دارد از اینکه در معرض هجوم فرهنگی شدیدی قرار گرفته‌ایم، مخصوصاً در این شهرهای مرزی که رسانه‌های بیگانه پررونق هستند و بیشتر خانواده‌ها در معرض اینها هستند، یقیناً اینها تأثیرگذاراست که ما را از دین و اخلاق فاصله می‌دهد تا جایی که ما این جنایات را به‌راحتی مرتکب می‌شویم. البته کار شیطان هم قدم به قدم است و اگر انسان مراقب خود و خانواده نباشد، از یک نگاه کردن به جایی می‌رسد که با یک بچه این جنایت را می‌کند. این فرد هم خودش گفته که "من چشمم به این بچه افتاد، چشمم او را گرفت تا جایی که این اتفاق افتاد". شاید خودش هم فکرش را نمی‌کرد که برای پوشاندن این جنایت، یک دختربچه را به قتل برساند و مرتکب این جنایت شود که نه‌تنها یک خانواده، که شاید دنیایی را متألم کند.

شیطان پارس آباد: وجدانم راحت است نه آتنا را آزار دادم نه او را کشتم! + تصاویر

 

حرف‌های قاتل آتنا دروغ است/آرزو داشتم آتنا معلم شود/خاطره‌های دخترم نمی‌گذار به خانه برگردیم

 

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

از صفر تا صد پرونده آتنا اصلانی

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
انتشار یافته: ۱۰۴
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۵
سلام به نظرتون اون اتنا را کشته یا نه به نظرم اون کشته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۱
فقط اعدام
فربیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
خدا لعنت کنه جاش جنهم باشه
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
پناه میبرم به خداازشرشیطانهای این زمونه،اون بانفس کشیدنش دنیاروالوده میکنه ،توراخدا،سنگسارش کنید
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
پناه میبرم به خداازشرشیطانهای این زمونه،اون بانفس کشیدنش دنیاروالوده میکنه ،توراخدا،سنگسارش کنید
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
پناه میبرم به خداازشرشیطانهای این زمونه،اون بانفس کشیدنش دنیاروالوده میکنه ،توراخدا،سنگسارش کنید
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
پناه میبرم به خداازشرشیطانهای این زمونه،اون بانفس کشیدنش دنیاروالوده میکنه ،توراخدا،سنگسارش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
اینا کافی نیست باید اول بهره توی تنور نانوایی بعد دست هاش رو ریز ریز کنند بعد با شلاق زده بشه و بعد بینهایت بار اعدام بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
برای اتنا خواهر وجان عزیزم انچنان میسوزم که تاب وارامش ندارم خداوند. یار. وپناهش باشددر اغوش خاک ارامش یابد ،نمیتوانم شدت غم وجریحه قلبم را بانوشتن بیانش کنم
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
خیلی بد شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
خداازش نگذره این قاتل
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اینطوری آدم ها باید در اول قصاص میشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید سنگسار بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
سنگسار بشه فقط سنگسار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
قاتل باید اعداممممممم شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید به سزای اعمالش برسه اعدام کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
روحش شاد خدا به خانواده اش صبر بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
روحش شاد خدا به خانواده اش صبر بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
روحش شاد خدا به خانواده اش صبر بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
روحش شاد خدا به خانواده اش صبر بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
روحش شاد خدا به خانواده اش صبر بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
این قاتل آتنا باید هرچه زودتر اعدام بشه هرچه زودتر
سامان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
قاتل اتنای معصوم وبیچاره را نبایداعدام کردبایدزجرکش کرد بایدکاری کنن روزی هزاربارارزوی مرگ کنه مرگ براین فرعون زمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
فقط آتیش
حسن
|
United States
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدایا توبه آخه چطور میشه یه آدم یه آدم که چه عرض کنم ی حیون انقددددد پسسسسست باشه خدایا ما داریم کجا زندگی میکنیم اینا واقعا آدمن؟؟!! باید از نوک انگشتای پاش تا موهای سرشو تکه تکه کنن
حسن
|
United States
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدایا توبه آخه چطور میشه یه آدم یه آدم که چه عرض کنم ی حیون انقددددد پسسسسست باشه خدایا ما داریم کجا زندگی میکنیم اینا واقعا آدمن؟؟!! باید از نوک انگشتای پاش تا موهای سرشو تکه تکه کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
متاسفانه با تبرئه امثال این جانیان که بیشتر توسط کسانش تودادگاهها انجام میگیرد باعث ارتکاب جنایات بیشتری میگردد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
ای نامرد.تو از زن هم بدتری
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
فقط سنگسار
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
فقط سنگسار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
پوستش را مثل....... بکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدامش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
چقدر بد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
یا زجرکش بشه یا اعدام چون با وجود آدمای حیوون صفت جامعه داقون میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
یا زجرکش بشه یا اعدام چون با وجود آدمای حیوون صفت جامعه داقون میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
یا زجرکش بشه یا اعدام چون با وجود آدمای حیوون صفت جامعه داقون میشه
زینب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
هر چی بلا سرما میاد از همین ماهواره لعنتیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
کاش قبل اعدام بررسی کنند ببینند تو گذشته این آدم چی بوده که به اینجا رسیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
کاش قبل اعدام بررسی کنند ببینند تو گذشته این آدم چی بوده که به اینجا رسیده
سعیده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
این حیوان کثیف از شیطان هم شیطان تره این ملعون باید زودتر از اینها به دار آویخته میشد لعنت بهش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
بی وجدان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
حقش اعدام و بس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
این چنین شیطان هایی بایدروی زمین نباشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
این چنین شیطان هایی بایدروی زمین نباشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا به خانواده آتنا صبر بده خون پاک دختر معصوم دامنش را گرفت شاید اون دوتاهم کسی را نداشتن پیگیری کنه ولی خدا ازش انتقام سختی میگیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا به خانواده آتنا صبر بده خون پاک دختر معصوم دامنش را گرفت شاید اون دوتاهم کسی را نداشتن پیگیری کنه ولی خدا ازش انتقام سختی میگیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
بخشش لازم نیست ، اعدام شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
لعنت خدا بر قاتل زذل آتنا
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
لایک
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
یاامام زمان من که باورم نمیشه حتی نمیتونم فکرشم کنم الان که دارم مینویسم بدنم داره میلرزه از چنین موجود پستی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
هر طوری بخوان قصاص کنن باز کمه
تا اعدام نکنند مرحمی بر دل ملت نمیشه
انشالله خدا خودش قصاصت میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اخرین حکم سنگ سار هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اخرین حکم سنگ سار هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدام وبس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
این رذل رو بایدصدباراعدام کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
این حرکات اثر فیلمهای خشن ماهوارست،
که در این فرد نمود پیدا کرده،
یاید زنده زنده سرخش کنند، تا درس عبرتی شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
این حرکات اثر فیلمهای خشن ماهوارست،
که در این فرد نمود پیدا کرده،
یاید زنده زنده سرخش کنند، تا درس عبرتی شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
باید اعدام شه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
این قضیه باید برای بسیاری از خانواده ها که هر جور لباسی به تن بچه هایشان می کنند درس عبرت باشه
حیدر
|
Turkey
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدام واسه اینجور جانی خدانشناس هدیه ای بیش نیست.
اینو باید غذاشو بدند نمیره ، هر روز یه قسمتی از بدن کثیفشو ببرند. حالم بهم خورد.
خدا صبر بده به خانواده طفل معصوم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
متاسفم
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
باید روانکاو ها و روانشناس ها این مرد رو مورد بررسی قرار دهد که دلیل چنین اتفاقاتی به چه چیزی بر میگرده تا شاید بتوان از تکرار چنین اتفاقاتی جلوگیری کرد و یا آموزش به بچه ها و خانواده هاشون علمی تر صورت بگیرد پس قبل اعدم لطفا بررسی کنید ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
چرا به جای اینکه عکس این دختر معصوم را منتشر می کنید عکس اون جانی لجن را منتشر نمی کنید تا همه بشناسنش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا به خانواده ش صبر بده ..........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا از سرش نگذره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
باید بیشتر مواظب بچه هایمون باشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
نباید دختر به این کوچکی رو تنها رها کرد باید بیشتر مواظب بچه هایمون باشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
نفرین خدا بر تو .....مطمئنا اعدام هم برا رذلی مثل تو کم هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا به خانواده ش صبر بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
قاتل قبلا دو قتل انجام داده ولی آزاد می گشت اگر قبلا اعدام می شد الان این دختر مظلوم زنده بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدایا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
چرا اینقد دست ، دست می کنید. همه چیز واضحه. تورو خدا اعدامش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
هرچه زودتر اعدامش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا صبر بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
فقط اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
حبس ابد بهترین مجازاته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
باید سنگسار بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
آتناجون روحت شاد
سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اعدام برای این جور جرم هاچیزی نیست بلکه باید حبس ابد با شکنجه بشه تا غذاب براش ابدی باشه اعدام فقط یک دست و پازدن سادست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اونطرف قضیه رو لحاظ نکردی عزیز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
واقعاکه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اینجور جاهاست که به حکمت سنگسار پی میبرم فقط سنگسار بدون اینکه بتونه خودشو نجات بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
توروخدا ..شمارو قسم به خون شهیدامون...این جانی حرومزاده و امثال این هارو زنده نذارید.....اعدامشون کنید..اعدامشون کنیید...اعدامشون کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
تورو خدا این پست فطرت رو تو ملأ عام اعدام کنین،واز طریق رسانه پخش کنین تا همه آرامش پیدا کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
زمین رو از لوس چنین شیاطینی پاک کنین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
این جانی باید به سزایش برسد
امیرمحمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا به خانواده اتنا
صبر بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اقا قاتل اتنا اصلاني رو فقط روز بديد دست من .......كاري ميكنم هر دقيقه آرزو مرگ كنه....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا ازش نگذره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
چرا یک نفر باید چندین نفر را بکشد یا اجسادی کشف شوند ولی نتوانند قاتل را ردیابی کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا به خانوداه ش صبر بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
فقط سنگسار..................
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
فقط اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
واقعیت رو به تمام شکل این روحانی گفت بقیه میگفتن ما پیدا کردیم در حالیکه برادر مقتول پیدا کرده و اطلاع داده است
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
قاتل بایددرملاعام 10باراعدام بشه
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
قاتل بایددرملاعام 10باراعدام بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا به خانواده ش صبر بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
روحش شاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
با شنیدن چنین جنایاتی ادم از دنیا هم متنفر میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
اینطور ادمی رو باید با ساطور تکه تکه کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
باید تیکه تیکه بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
یا خدا این کی بوده دیگه سفیانی پیش این جانی شرف داره
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی