کد خبر: ۶۲۱۴۹۱۳
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶

«اسماعیل» که این روزها در سلول انفرادی یکی از زندان‌های اردبیل است بعد از حدود ۲ ماه، منکر تمام اعترافاتش شده و حرف‌های جدیدی می‌زند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ می‌گویند خیلی از زندانی‌های این زندان هنوز هم نمی‌دانند قاتل  آتنای 6 ساله، در یکی از سلول‌های همان زندانی است که آن‌ها هر روز و شب‌شان را در پشت میله‌ها و دیوارهای آن می‌گذرانند؛ زندانی‌هایی که کمتر روزی است داستان‌ قتل  دلخراش آتنا را دهن به دهن نچرخانند و هر روز روایت جدیدی به آن اضافه نکنند.

از وقتی قاتل آتنا را به زندان آورده‌اند، در انفرادی بوده؛ دور از چشم همه؛ با دو نفر محافظ شبانه‌روزی؛ می‌گویند زندانی‌های اینجا آنقدر غیرتی هستند که اگر بو ببرند «اسماعیل» پشت همین میله‌ها و دیوارها است، لحظه‌ای زنده‌اش نمی‌گذارند؛ قاتلی که با اعمال شیطانی و قتل فجیع آتنا، نه تنها قلب پدر و مادرش را که قلب تمام مردم ایران را به آتش کشید.

 شیطان پارس آباد: وجدانم راحت است نه آتنا را آزار دادم نه او را کشتم + عکس


با هر قدمی که برمی‌دارد، صدای جیرینگ جیرینگ کشیده شدن زنجیرهای پابند «اسماعیل» به موزاییک داخل بند، بلندتر می‌شود و صورتش در قاب نوری که از پشت سرش به داخل راهرو می‌پاشد، واضح‌تر می‌شود؛ چهره‌اش آرام است و بی‌روح؛ قیافه‌اش نه به جانی‌ها می‌خورد نه به شیطان‌صفت‌ها؛ درست مثل آدم‌های معمولی است؛ نه جای چاقو روی صورتش است و نه صدایش نخراشیده است و کلفت؛ ریز اندام است و به نسبت آخرین عکسی که از او دیده‌ام تغییری نکرده؛ با اینکه دستبند آهنی و پابند فلزی‌اش هیبتش را تکیده و افتاده کرده، ولی حال و روزش بهتر از چیزی است که تصور می‌کردم؛ صورت تراشیده؛ سر و وضع تمیز و مرتب و موهای فر و تنکی که معلوم است تازه شسته شده؛ به هر حال همه چیز در نگاه اول مرتب است و آرام...


با اینکه تأکید داریم که کلماتش را به زبان فارسی بگوید ولی وقتی احساساتی می‌شود و اشک‌هایش از نوک بینی‌اش می‌چکد و صدایش می‌لرزد، ناخودآگاه کلماتش آذری می‌شود و جمله‌های یکی در میان فارسی و ترکی؛ نامفهوم؛ به هر حال لُب کلامش این است که اعترافات قبلی‌اش را بالاجبار گفته و خلاصه نه به آتنا تجاوز کرده و نه او را کشته ... حرف‌هایی که شاید باورش برای خودش هم چندان امکانپذیر نیست.

 شیطان پارس آباد: وجدانم راحت است نه آتنا را آزار دادم نه او را کشتم + عکس

 


متن زیر گفت‌وگوی یک ساعته‌ای است که با این متهم در زندان داشتیم؛ گفت‌وگویی که سعی شده برای حفظ امانت‌داری، حتی‌المقدور با همان کلمات شکسته و افعال محاوره‌ای به صورت مکتوب منتشر شود.

اسماعیل، از اون روزی بگو که آتنا به قتل رسید.
توی مغازه در حال رنگرزی بودم؛ عرق کرده بودم؛ جلوی مغازه نشستم تا عرقم خشک شه؛ وقتی بلند شدم و رفتم داخل مغازه دیدم دختر بهنام از داخل سرویس، داره بطری آب معدنی پر می‌کنه؛ بهش گفتم دختر داری چه‌کار می‌کنی؟ یهو دیدم افتاده جلو دستشویی؛ از پله افتاده و داره از بینی و دهانش خون میاد؛ نمی‌دونم سکته کرده بود یا هر چی؛ منم از ترس پدر و فامیلشون که قره‌داغلی‌ان و از ترس اینکه اگه می‌فهمیدن منو می‌کشتن، پا و دهانش رو گرفتم که خون زمین نریزه. چون مغازه باز بود و ما کار می‌کردیم، توی مغازه مشتری میومد و برای اینکه مشتری نفهمه بردمش اتاق پشتی قایمش کردم اونوقت دیدم مرده؛ نمی‌دونم از افتادن مرده یا سکته کرده یا تو دست من مرده به هر حال داخل مغازه من اتفاق افتاده بود.

یعنی تو آتنا رو نکشتی؟
نه من نکشتم یا از پله افتاده یا وقتی دستم رو جلوی دهانش گرفته بودم که خون روی زمین نریزه مرده یا نمی‌دونم سکته کرده مرده ولی من نکشتمش؛ خودم دختر دارم؛ ای کاش من مرده بودم و اون نمرده بود. خودم دختر دارم سه تا بچه دارم.

خب تو قبلاً اعتراف کردی که آتنا رو کشتی.
من توی فشار بودم؛ سرم باد کرده بود؛ همه بدنم سیاه بود؛ گفتم توی پارس آباد هرچی کشته شدن به گردن من بیاندازید و منو راحتم بذارید؛ اعدام  بشم از این عذاب و شکنجه  راحت می‌شم. دو ماهه خانواده‌ام رو ندیدم به خدا من هم آدمم؛ منم اشتباه کردم ولی اشتباهم فقط این بود که به پدرش نگفتم.

خب وقتی دیدی آتنا افتاده روی زمین چرا به پدرش نگفتی که چه اتفاقی افتاده؟
ترسیدم؛ ترسیدم منو بکشن؛ ولی کاش گفته بودم و می‌مردم ولی این همه عذاب نمی‌کشیدم؛ من توی این مدت یک مرتبه از اول تا آخر قرآن رو خوندم تا خدا از سر تقصیرم بگذره ولی ترسیدم از اینکه به پدرش بگم. حتی چند بار هم پدرش رو توی مسجد جامع دیدمش ولی جرأت نکردم بهش بگم.

ولی نتیجه آزمایش‌های پزشکی قانونی صراحتاً می‌گوید که به آتنا تجاوز شده است.
من تجاوز نکردم؛ وجدانم راحته. خودم دختر دارم؛ منم انسانم؛ وجدان و شرف دارم؛ به خدا قسم می‌خورم دست به اون دختر نزدم. پزشک قانونی هم بگه، مهم نیست؛ من وجدانم راحته که به اون بچه دست هم نزدم. بمیرم هم وجدانم راحته.

ولی نتیجه آزمایش‌ها چیز دیگه‌ای هست...
خب اصلاً من هیچی؛ اگه دختری افتاده باشه و در حال مرگ باشه، کسی احساساتی می‌شه؟

جنازه آتنا را چطور مخفی کردی؟
توی یک سطل بزرگ که پلاستیک داشت انداختمش؛ بعداً بردمش توی پارکینگ

کی طلاهای آتنا رو برداشتی؟ بعد از اینکه انداختی‌اش توی بشکه؟
همون موقع که جنازه آتنا روی زمین بود النگوهاش رو درآوردم؛ قبل از اینکه بندازمش توی بشکه.

خب یعنی تو توی اون شرایطی که خون از دهن و بینی آتنا میومد و به قول خودت ترسیده بودی که کسی نیاد توی مغازه و حتی مطمئن هم نبودی که مرده یا نه، طلاهاش رو درآوردی؟
پدرش دستفروش بود؛ من نیاز مالی ندارم ولی دنبال یک فرصتی بودم که طلاهاش رو بندازم توی حیاط خانه پدرش. من هیچ نیاز مالی ندارم. من خودم جای النگوها و گوشواره‌اش رو به پلیس  گفتم.

توی مدتی که خانواده آتنا ازش بی خبر بودن، پدرش پیش تو نیومد تا سراغ آتنا رو از تو بگیره؟
نه اصلاً.

تو قبلاً هم پرونده داشتی.
نه نداشتم.

تو قبلاً توی زندان نبودی؟
چرا بودم؛ یه بار به خاطر زنا.

سابقه دیگه‌ای هم داشتی؟
ضرب و جرح، قتل و آدم ربایی که در آن تبرئه شدم.

اطرافیانت می‌گن آدم شروری هستی..
نه! اصلاً

خب! معمولاً به آدمی که سابقه زنا داره؛ سابقه ضرب و جرح داره؛ سابقه آدم‌ربایی و قتل داره می‌گن شرور.
(سکوت)

توضیح می‌دی که پرونده زنا مربوط به چی بوده؟
وقتی من از زن اولم جدا شده بودم یک زنی بود به اسم فرانک؛ یک ماه با من دوست بود؛ یک بار رفته بود سفر و به من گفت که بعد از سفر میاد اردبیل منم از پارس آباد برم اردبیل تا یک روز با هم بگردیم؛ گفتم باشه؛ بعدازظهر یه آقا و خانمی آمدند مغازه من و گفتند تو که با دختر من فرار  کردی بگو کجاست؛ اون با یکی نامزده و از این حرفها؛ من هم گفتم من اینجام اون یه شهر دیگه؛ بعد از اون ماموران پلیس امنیت اخلاقی آمدند و به من گفتند باید بروم دادگاه؛ من هم رفتم؛ پدر دختر و قاضی در دادگاه حضور داشتند؛ بعد از حرف‌های پدر دختر گفتم که آن دختر رفته مسافرت و من پارس آبادم؛ چطور ممکنه باهم فرار کرده باشیم؟ خلاصه تبرئه شدم ولی 10 روز بعد خود «فرانک» آمد سراغم و گفت اگه با من نیایی من خودم را می‌کشم؛ من هم گفتم برو بکش؛ من با تو فرار نکردم؛ خلاصه بعد از یک ماه دوباره از من شکایت کرد و گفته بود که این با من فلان کار و بهمان کار رو کرده؛ قاضی به من گفت تو این دختر را می‌گیری؟ من هم گفتم نه؛ من که اون رو سفر نبرده بودم؛ نهایتاً محکوم شدم و 2 ماه زندان رفتم و با وثیقه آزاد شدم.

«عصمت غ» رو می‌شناسی؟ باهاش چند وقت ارتباط داشتی؟
عصمت مشتریم بود؛ من به داداش و خواهرش و 60 نفر که برام فرش می بافتن دستمزد می‌دادم ولی هیچ ارتباط دیگه‌ای باهاش نداشتم.

اون رو چطور کشتی؟
اونو نکشتم.

خودت مگه اعتراف نکردی؟
توی آگاهی پارس آباد زیرفشار بودم و گفتم هر قتلی اینجا بوده رو من گردن می‌گیرم. اصلاً از خانواده‌اش بپرسید می‌گن که عصمت رفته آذربایجان و با یکی ازدواج کرده. توی آگاهی گفتن من یک سال و نیم یک خانه‌ای را اجاره کرده بودم و بعد پرسیدن عصمت غریبی رو کجا نگه داشتم؛ منم بهشون گفتم من هر روز صبح میرم مغازه و شب برمی‌گردم؛ اگه یک ساعت دیر برم خونه خانمم زنگ میزنه می‌گه کجایی. من یک سال و نیم کجا می‌تونستم برم؛ پارس‌آباد محیط کوچکیه؛ همه همدیگر رو می‌شناسن.

از همسر اولت جدا شدی؟
بله.

چرا می‌خواست از تو جدا بشه؟
اخلاقمون با هم جور در نمی‌آمد ولی من نمی‌خواستم طلاقش بدم.

می‌گن خانومت چون می‌خواستی به یک دختربچه تجاوز کنی ازت جدا شده.
نه؛ چون من طلاقش نمی‌دادم گفت که من یک دختربچه 9 ساله رو برده بودم حموم.

برادرت مصاحبه کرده و گفته چند وقت پیش وقتی دختر همسایه‌تون اومده بوده از تو ابریشم قالی بگیره، گریه کنان برگشته بوده خانه‌شان و برادرهایش هم به خاطر کاری که تو با خواهرشان کرده بودی و او گریان برگشته بود خانه، با تو درگیر شدن ...
نه این دروغه؛ من با برادرهای اون به خاطر مسائل مالی درگیر شدم. همه این حرفا دروغه؛ همه چی توی پرونده من در دادگاه هست.

پدر آتنا گفته راضی به اعدام تو نیست؛ می‌خواد تو سنگسار بشی.
من راضیم به رضای خدا؛ هر چی مصلحت الهی باشه همون می‌شه؛ خب حق می‌دم بهشون؛ بچه‌شون مرده؛ من اشتباه کردم که همون اول که بچه‌شون روی پله افتاده بود! بهشون نگفتم.

دوربین مغازه‌ات را چرا خاموش کرده بودی؟
مدتی بود که می‌خواستم مغازه را تخلیه کنم؛ برای همین هم دوربین مغازه را از یک ماه قبل از حادثه  از برق کشیده بودم؛ الان هم شما مغازه را ببینید مشخص است که دیوارها بتونه کاری شده تا مغازه را موقع تحویل، تمیز به مالک بدهم.

یک فیلم از تو هست که داری میوه از مغازه‌دار همسایه‌ات می‌دزدی؟
صاحب مغازه دندان من را شکسته بود و محکوم هم شده بود؛ آمد پیش من و بهم گفت اگه رضایت ندی، من از تو فیلم دارم که در حال دزدی  هستی و می‌روم شکایت می‌کنم؛ گفتم برو شکایت کن؛ شکایت کرد ولی من در دادگاه هم گفتم و شاهد هم داشتم که اون اجناس را خریده بودم؛ آخه سیب زمینی چه ارزشی داره که من بخوام سیب‌زمینی بردارم؟ همه اینها توی پرونده هم هست و من هم در اون پرونده تبرئه شدم.

خیلی‌ها می‌گویند یکی از بستگانت که در سیستم قضایی پارس‌آباد سمت مهمی داشته توی پرونده‌های قبلی‌ات کمکت می‌کرده...
نه به خدا اینها همه دروغ است؛ ما حدود 25 سال است که با او قهریم و رفت و آمدی هم نداریم و او هم تبریز است نه پارس‌آباد. هر چی می‌گن دروغه.

حال مادرت به خاطر کارهای تو خیلی خوب نیست؛ می‌گه روی بیرون رفتن از خانه را ندارد؛ یک جورایی خانواده‌ات می‌گویند تو آبروی آنها را هم برده‌ای...
(پس از مدتی سکوت) مادر و خانواده‌ام من را می‌شناسند؛ می‌دانند من اهل این کار نیستم؛ برادر، برادرش را می‌شناسد؛ مادر، پسرش را می‌شناسد؛ ای کاش پایم شکسته بود و این اتفاق نمی‌افتاد. (گریه)

فکر می‌کنی دادگاه چه حکمی برات صادر می‌کنه؟
نمی‌دونم... ولی وجدانم راحته... من اشتباه کردم. خدا می‌دونه شاید اونها رضایت بدن؛ به هر حال آنها هم انسان هستند ولی من اشتباه کردم و پشیمانم. به خدا حاضرم دو تا دست منو ببرن ولی من دوباره چشمای اون بچه رو ببینم.

تجربه تلخ جنسی در دوران کودکیت داشتی؟ اصلاً بچه شر و شوری بودی؟
نه؛ من 30 سال کاسبی کردم؛ همیشه کمک خرج خانواده و کمک حال پدرم بودم؛ خواهرم را عروس کردم؛ شغلم رنگرزی بود؛ یک عمر با آتش و رنگ کار کردم و در آخر هم سرنوشتم این طوری شد.

چرا قاتل آتنا در پرونده قبلی تبرئه شده بود؟ / قاتل:آتنا نظرم را جلب کرده بود!

 

حرف‌های قاتل آتنا دروغ است/آرزو داشتم آتنا معلم شود/خاطره‌های دخترم نمی‌گذار به خانه برگردیم

منبع: رکنا

انتهای پیام/

اظهارات جنجالی قاتل آتنا پس از دو ماه

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
انتشار یافته: ۲۸۸
در انتظار بررسی: ۰
عادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
ایران به یادت اشک ریخت
من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۱۴
قاتل آتنا باید اعدام بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۶
ای بابا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۵
اعدام
mehrdad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
الناز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعداااام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
آش مجازات براش بایددرنظرگرفته بشه حتی اون مجازاتی که دراسلام ماجایزنبوده بایدسراین عوضی بیاداخه اون طفل معصوم چه گناهی کرده بوده که به دست کثیف این عوضی بایدکشته بشه وبه سزای اعمال کثیفش برسه
۱۳۶۳
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
برو بمیر
۱۳۶۳
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
برو بمیر
۱۳۶۳
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
برو بمیر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید این شیطان پارس آباد اعدام شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
این اگه وجدان داش تا حالا صد دفه خودشو تو دیگ آب جوش انداخته بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام در ملاعام
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اجرای هر چه سریعتر حکم قانونی هستیم
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
گردنشو از ته بزنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
۶۰ سال حبس، روزی ۲۰ ضربه شلاق
آذربایجان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بکشید این قاتل کثیف را
آذربایجان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بکشید این قاتل کثیف را
آذربایجان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بکشید این قاتل کثیف را
آذربایجان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بکشید این قاتل کثیف را
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
داره دروغ میگه تا بتونه خودشو نجات بده .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید سنگسار بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
فقط اعدام
پوریا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
از دستگاه قضا خواهش دارم برای قاتل مجازاتی بد تر از اعدام در نظر بگیرید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدامش کنید..
اسماعیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بکشیدش
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
فقط اعدام در ملاعام
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
فقط اعدام در ملاعام
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
فقط اعدام در ملاعام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
این روانی رو اعدام کنید
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
فقط اعدام یا سنگسار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید علت این فاجعه مشخص گردد
ارش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
این پرونده به این واضحی نیاز به اینهمه تامل نداره سریعا اعدام. سریع سریع سریع . قلب ما اتش گرفته.
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
سنگسار باید بشه
تاشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
سنگسار کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
تکه تکش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
قضاوت نباید کنیم ما ک قاضی نیستیم
قاضی خداست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام بشه حالش خوب میشه-
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدامش کنیددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
با انکار کردن چیزی حل نمیشه به فکر وصیتنامه باش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بابا بزنیدش آتیش این قاتل کثیف...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام در ملا عام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
دست وپاهاشو قطع کنید
ابوذر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام حکم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
سنگسار بشه فقط سنگسار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
سنگسار بشه فقط سنگسار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
سنگسار بشه فقط سنگسار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید داخل دیگ داغ قیر بزارید تا بمیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
چشماشو از کاسه دربیارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
چشماشو از کاسه دربیارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
چشماشو از کاسه دربیارید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اين همه گناه كرده توي همشون بي گناه وتبرئه شده
جاابه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بابا باید اعدامش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بابا باید اعدامش کنید
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
بهتره اعدام شه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
سنگسارش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باس یه جوری زجر کش بشه که دیگه هیشکی جرات نکنه به هیچ طفل معصومی نگاه چپ بکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
حالم بهم خورد اعدامش کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
دروغگگو هست و جنایتکار. ادم هست ولی شیطان !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید این قاتل هرچه زودتر اعدام بشه
F
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
پزشگ قانونی تشخیص میده که بچه بر اثر خفگی فوت کرده یا سکته و یا اینکه ...صورت گرفته یا نه بس حرف زدن فایده نداره . اخه بچه شیش ساله سکته میکنه از دماغش خون میاد اگر یک از چند هزار هم باشه باز پزشگ تشخیص میده علت فوت را.
بهروز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
فوه قضائیه باید بررسی کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اینو باید زنده زنده تیکه تیکه بکنن برای عبرت بقیه ....... خوب نشسته فکر کرده حرف جدید میزنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
خدا ازت نگذره چقدر شیک دروغ میگه کم مونده بود باور کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
خدا ازت نگذره چقدر شیک دروغ میگه کم مونده بود باور کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید این شیطان را سنگسار کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید این شیطان را سنگسار کرد
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید بگیرن وکیلو اعدام کنم
یسنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
کاش زودتراعدامش کنن
یسنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
،کاش زودتراعدامش کنن
یسنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
کاش زودتراعدامش کنن
یسنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
کاش زودتراعدامش کنن
یسنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
،کاش زودتراعدامش کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
فقططططططططططططططططططططططط اعدام
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید آتیشش بزنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید اعدام کنید
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
خیانتکار رذل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
خیانتکار رذل
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
برو به جهنم جنایتکار
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
واقعا متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
باید انداخت دیگ داغ تا بسوزه وبعد اعدام وبعد سنگسار
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
خدا لعنت کنه اون کسی که این حرفها رو بهش یاد داده....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
اعدام کنید این بیشرف رو نه یکبار بلکه صد بار ۱۰۰۰۰ تا پرونده داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
برو به جهنم جنایتکار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
با وجود اینکه چهرش مشخص نیس کامل ولی فرد رذل و پلیدی به نظر میرسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۲
با وجود اینکه چهرش مشخص نیس کامل ولی فرد رذل و پلیدی به نظر میرسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
خدا بیامرزتش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
ساکت شو روانی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
ساکت شو روانی
عزیز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
عجب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
چرا با این پست فطرت جنایتکار مصاحبه میکنند و فرصت عرض اندام میدن، که با پرویی و بی حیایی تمام عملشو انکار بکند .
آراز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
باید سنگ ساربشه.تحقیق بشه اون کسی که بعدازدوماه این حرفارویادش داده اونم دستگیرومحاکمه بشه
آراز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
باید سنگ ساربشه.تحقیق بشه اون کسی که بعدازدوماه این حرفارویادش داده اونم دستگیرومحاکمه بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
این وکیل دیگه چه آدمی هستش که اومده از این آدم رسوا حمایت می کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
دورغ تکه تکه اش بکنیداز شیروان
بهونه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
دروغ.گفتنش کاملا مشخصه اما واقعیت هم قاطی حرفهاش میکنه. در واقع نیمه اصلی اتفاق پنهان کرده!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۱
واقعا که هنوز اعدام نشده! اعدامش کنید دیگه اونم جلوی عام مردم که کسی دیگه از این کارا نکنه! حالم بهم خورد با این اعترافاتش . احتمالا میخواد یه جوری خلاص شه از زندان
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل