کد خبر: ۶۲۲۷۳۴۳
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
فرمانده انتظامی استان اصفهان خبرداد:

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: بانک ها در جهت دهی سرمایه کشور و رونق اقتصادی نقشی موثر دارند و اگر در مملکتی اقتصاد رونق داشته باشد شور و نشاط مردمی نیز وجود دارد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سردار 'مهدی معصوم بیگی' اضافه کرد: اگر در کشوری امنیت پایدار وجود داشته باشد آن مملکت رونق اقتصادی پیدا می کند بنابر این پیش نیاز تحقق اقتصاد مقاومتی، وجود امنیت پایدار است.

وی که در دیدار مدیر کل شعب بانک ملی استان اصفهان سخن می گفت، افزود: بانک ها در جهت دهی سرمایه کشور و رونق اقتصادی نقشی موثر دارند و اگر در مملکتی اقتصاد رونق داشته باشد شور و نشاط مردمی نیز وجود دارد.

فرمانده  انتظامی استان اصفهان از امنیت، اقتصاد، فرهنگ و سلامت به عنوان چهار ضلع تشکیل دهنده جامعه سالم و پویا نامبرد و تصریح کرد: چنانچه به هریک از این ضلع ها آسیب برسد، جامعه ناسالم خواهد شد بنابراین با همپوشانی و تقویت این اضلاع می توان زمینه ایجاد جامعه ای سالم و پویا را فراهم کرد.

سردار معصوم بیگی از اصفهان به عنوان یک استان اتقلابی و بی نظیر نامبرد و گفت : نیروی انتظامی استان اصفهان با یاری خدای متعال و مشارکت مردم، امنیت پایدار را برای رشد اقتصادی و پیشرفت در همه امور این استان ، بیش از پیش فراهم خواهد کرد.

در این دیدار ' نصری ' مدیر کل شعب بانک ملی استان اصفهان از تعامل مجموعه کارکنان پلیس استان اصفهان با بانک های این استان و تلاش برای تامین و حفظ امنیت تشکر کرد و گفت: هیچ فعالیت اقتصادی بدون وجود امنیت میسر نمی شود و امروز خوشحالیم که یک پلیس مقتدر و انقلابی داریم که با تامین امنیت آرامش روانی را در کشور حاکم کرده است.

 

انتهای پیام/م

افزایش رشد اقتصادی منوط به امنیت پایدار جامعه است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر