کد خبر: ۶۲۳۰۶۶۴
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۳
مدیرعامل شرکت بیمه ما؛

مدیرعامل شرکت بیمه ما گفت: شرکت بیمه ما به عنوان چهارمین برند صنعت بیمه ایران شناخته شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، مجید صفدری، مدیرعامل شرکت بیمه ما در آئین افتتاح ساختمان جدید شرکت بیمه ما در اردبیل افزود: با وجود این که هفت سال از فعالیت شرکت بیمه ما در کشور می‌گذرد ولی این شرکت به موفقیت‌های زیاد دست یافته و توانسته به عنوان چهارمین برند در صنعت بیمه ایران شناخته شود.

وی با اشاره به این که شرکت سهامی بیمه ما در سال 96 توانست به عنوان نخستین شرکت بیمه مجمع سالانه خود را برگزار کند، افزود: در این مجمع این شرکت بالاترین سود خود را به ازای هر سهم 170 ریال پرداخت کرد که این امر شایسته تقدیر و قدردانی است.

مدیرعامل شرکت بیمه ما گفت: بالاترین سود توسط شرکت بیمه ما در کشور پرداخت می‌شود که این امر در سایه تلاش همه‌جانبه همکاران بیمه و توجه ویژه مسئولان به وجود آمده است.

صفدری تصریح کرد: شرکت بیمه ما پنجاه و ششمین شرکت بورس ایران است و سالم‌ترین و شفاف‌ترین اطلاعات مالی را در کشور به خود اختصاص داده است.

وی اظهار کرد: شرکت بیمه ما و صنعت بیمه کم‌ترین شکایت را در کشور دارد که این امر در سایه درایت، کاردانی و کارآمدی بیمه به وجود آمده است.

مدیرعامل شرکت بیمه ما از فعالیت شعب بیمه ما در تمام استان‌های کشور خبر داد و افزود: هم‌اکنون در مازندران و کرمان کشور سه شعبه بیمه ما فعالیت می‌کند.

صفدری از ابتکار ویژه شرکت بیمه خبر داد و اظهار کرد: این شرکت توانست جایزه ملی محیط زیست کشور را از معاون اول رئیس جمهور دریافت کند که ابتکاری در حوزه محیط زیست به وجود آورده است.

وی با اشاره به این که موفقیت شرکت بیمه در سایه بازاریابی، کاردانی، تخصص و مدیریت به دست آمده است گفت: نیاز است در این زمینه مسئولان شعب استان اردبیل تبلیغات و بازاریابی مذاکرات مناسب را مبنای کار قرار دهند تا بتوانند به موفقیت‌های زیادی دست یابند.

ساختمان جدید شرکت بیمه ما در اردبیل افتتاح شد

رئیس شعبه شرکت بیمه ما در استان اردبیل نیز در این آئین گفت: ساختمان جدید شرکت بیمه ما با حضور مدیران شرکت بیمه افتتاح شد و فعالیت‌های شرکت بیمه ما و برنامه‌ریزی‌های اساسی در اردبیل انجام می‌شود.

میراحمدزاده گفت: با توجه به این که استان اردبیل ظرفیت‌های بسیار زیادی در بخش گردشگری دارد درصدد هستیم با برنامه‌ریزی مناسب از این ظرفیت استفاده کنیم و پوشش مناسب در اردبیل را ارتقا دهیم.

وی بیان کرد: شرکت بیمه ما در استان اردبیل با هدف جلب رضایت مشتریان و خدمات‌رسانی به مشتریان تشکیل شده که در این زمینه تمام دست‌اندرکاران تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا این شرکت بتواند در تمامی استان‌های کشور خدمات خود را ارتقا دهد و جمعیت تحت پوشش را افزایش دهد.

 شرکت بیمه ما چهارمین برند صنعت بیمه ایران شد

انتهای پیام/ح

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر