کد خبر: ۶۲۴۳۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
نماینده، ولی فقیه درلرستان:

نماینده، ولی فقیه درلرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: عنصراصلی ماندگاری انقلاب در طول این چهل سال فداکاری و روحیه از خود گذشتگی مدافعان امنیت کشوراست.

فداکاری مدافعان امنیت عنصراصلی ماندگاری انقلاب استبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، آیت الله سید احمد میرعمادی روز یکشنبه در آئین تشییع و خاکسپاری شهید نظم و امنیت سرگرد جابر بیرانوند اظهار داشت: آنچه امروز در سایه اسلام اتفاق می‌افتد به دلیل روشن شدن جایگاه اسلام است که دشمنان ازهر کوششی مانند ترور، جنگ، انفجار و اقدامات کور و هر گونه شیطنتی برای ضربه زدن به آن دریغ نمی‌کند.

وی با بیان اینکه دشمنان برای ضربه به اسلام و انقلاب هر روز یک توطئه جدید راه اندازی می‌کند، افزود: دشمنان باید بدانند که فرزندان انقلاب تا اخرین قطره خون خود ازاسلام و انقلاب دفاع کرده و برای گسترش آن تلاش می‌کنند.

نماینده، ولی فقیه در لرستان بیان کرد: امروز اگر دشمن نیرو‌های مرزبان را در زاهدان هدف می‌دهد، عده‌ای دیگر نیز در خرم اباد افسران شجاع را به شهادت می‌رسانند.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه شهید بیرانوند افسری ورزیده، مخلص و فداکار بود، اضافه کرد: این شهید براساس احساس مسئولیت ماموریت‌های خاص را دنبال می‌کرد و برای مردم لرستان مایه افتخاراست.

وی ادامه داد: همه اذعان داشتند که راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال درلرستان برتر از همه دوران‌ها بود و امروز نیز این تشییع‌ها در این استان بسیار باشکوه برگزارشد.

پیکر سرگرد جابر بیرانوند شهید نظم و امنیت صبح امروز یکشنبه در ستاد فرماندهی انتظامی لرستان بطرف گلزار شهدای شهر خرم آباد با حضور مسئولان استانی تشییع شد.

شهید بیرانوند از پرسنل نیروی انتظامی خرم آباد بامداد چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه امسال در منطقه دره گرم خرم آباد در محل پمپ بنزین در پی تیراندازی افراد ناشناس و انفجار مخزن گاز زخمی و در بیمارستان بستری شده بود که روز جمعه ۲۶ بهمن در بیمارستان، ولی عصر (عج) تهران به شهادت رسید.

انتهای پیام/پ

آئین تشییع و خاکسپاری شهید نظم و امنیت

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر