کد خبر: ۶۲۴۵۵۳۹
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار کاشان خبرداد:

مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار کاشان گفت: «باشگاه دختران جوان» با هدف معرفی زنان و دختران جوان متخصص، صاحبنظر و تحصیل کرده در این شهرستان ایجاد می شود.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،مریم ارشدی عصر دیروز در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: اعضای این باشگاه را دختران 15 – 29 سال تشکیل می دهند و هدف اصلی آن تربیت نسل آینده و مادران خوب است.

وی افزود: در این باشگاه برنامه های حاشیه ای برای پر کردن اوقات فرغت دختران جوان نیز پیش بینی شده است زیرا با آموزش دختران می توان نگاه آنان را به جامعه تغییر داد.

ارشدی همچنین از ایجاد«مرکز تحول و تعالی خانواده» در فرمانداری کاشان خبر داد و خاطرنشان کرد: این مرکز دارای سه کارگروه روانشناسان، پزشکان و روحانیان است.

مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار کاشان، سلامت خانواده را موضوع اصلی مرکز تحول و تعالی خانواده بیان کرد و گفت: خانواده نیازمند سلامت روان، جسم و معنویت است.

وی تاکید کرد: کار این مرکز، آموزش و فرهنگ سازی است و با اینکه اشغال دختران و بانوان را پیگیری می کند اما نگاه حمایت مالی به خانواده ها ندارد.

مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار کاشان همچنین از تشکیل «کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات حوزه زنان و خانواده»در فرمانداری خبر داد و گفت: تمام خبرنگاران و اندیمشندان و صاحبان قلم، عضو کارگروه این کمیته هستند.

وی از خبرنگاران و اصحاب رسانه خواست تا با ارائه ایده، طرح و فکر زمینه معرفی دختران جوان، توانمند، متخصص، فرهیخته و نخبه را شهرستان کاشان فراهم کنند.

 

انتهای پیام/م

 

راه اندازی مرکز تحول و تعالی خانواده در فرمانداری کاشان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر