کد خبر: ۶۲۴۵۷۵۷
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰

با خارج شدن 24 کاروان دیگر از مکه مکرمه، شمار حجاج ایرانی در جوار بیت الله الحرام تا پایان امروز به 17 هزار و 901 نفر می‌رسد.

شمار حجاج ایرانی در مکه مکرمه به کمتر از 18 هزار نفر رسیدبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در ادامه عملیات انتقال حجاج ایرانی مدینه بعد از مکه مکرمه به مدینه منوره، امروز( یکشنبه) 21 کاروان دیگر به ظرفیت 2 هزار و 975 نفر وارد شهر پیامبر می‌شوند.

بر پایه این گزارش، شمار حجاج ایرانی در مدینه منوره امشب به 11 هزار و 924 نفر می‌رسد.

بر اساس این گزارش تا پایان امشب شمار زائران ایرانی که در سرزمین وحی به سر می‌برند به حدود 29 هزار و 800 نفر می‌رسد. حجاج ایرانی در مدینه منوره 5 روز اقامت خواهند داشت و پس از آن از طریق فرودگاه این شهر به ایران منتقل می‌شوند.

بازگشت 21 کاروان حجاج ایرانی به کشور از دو فرودگاه جده و مدینه

این گزارش حاکی از آن است که امروز 13 کاروان مدینه قبل به ظرفیت یک هزار و 709 نفر و 18 کاروان مدینه بعد به ظرفیت 2 هزار و 588 نفر از طریق دو فرودگاه جده و مدینه به کشور باز می گردند.

انتقال زائران ایرانی از مکه مکرمه به مدینه منوره که از روز سه شنبه (14 شهریورماه) آغاز شده است، تا سه روزدیگر (29 شهریورماه) ادامه خواهد داشت.

امسال86 هزار و 300 زائر از جمهوری اسلامی ایران برای انجام مناسک حج تمتع عازم سرزمین وحی شدند که از این تعداد حدود 15 هزار نفر از هموطنان اهل تسنن بودند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر