کد خبر: ۶۲۴۶۳۴۹
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۷
استاندار سمنان;

76 واحد تولیدی استان سمنان توسط بانک‌های عامل تملک شده بود که از این تعداد بالغ‌بر 22 واحد به تولیدکنندگان برگردانده شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، محمدرضا خباز استاندار سمنان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان گفت : 76 واحد تولیدی توسط بانک‌های عامل تملک شده بود که از این تعداد بالغ‌بر 22 واحد به تولیدکنندگان برگردانده شد.

 

وی با تأکید بر لزوم عودت واحدهای باقی‌مانده بیان کرد: بانک‌های عامل برای خروج 54 واحد باقی‌مانده و تحویل آن به تولیدکنندگان اعلام آمادگی کردند چراکه این مهم نقش ویژه‌ای در افزایش و رونق تولید در استان سمنان ایفا می‌کند.

 

استاندار سمنان با بیان اینکه سال گذشته بالغ‌بر 780 واحد تولیدی استان سمنان از تسهیلات رونق تولید بهره‌مند شد افزود: بیش از چهار هزار و 300 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به این واحدها پرداخت‌شده است که این رقم امسال با افزایش چشمگیری مواجه شد.

 

وی با بیان اینکه مشکلات 4 واحد تولیدی در این کارگروه بررسی شد تصریح کرد: واحدهای تولیدی شاهرود ابتکار، فولاد کویر دامغان، کلران سمنان، آریا نورد امیر گرمسار از واحدهایی بودند که مشکلات آنان به‌صورت ویژه در این کارگروه بررسی شد.

 

خباز اذعان کرد: درخواست تسهیلات 31 واحد تولیدی صنعتی به ارزش 407 میلیارد ریال و 131 طرح کشاورزی به ارزش 235 میلیارد ریال در این کارگروه موردبررسی قرار گرفت.

 

وی با بیان این که رونق تولید و ایجاد اشتغال مهم‌ترین وظیفه و رسالت اعضای این کارگروه به شمار می‌رود بیان کرد: درمجموع تسهیلات رونق تولید به 162 واحد تولیدی در بخش صنعت و کشاورزی استان سمنان پرداخت می‌شود.

 

استاندار سمنان با اشاره به میزان اشتغال‌زایی این واحدها بیان کرد: با راه‌اندازی و رفع مشکلات این واحدها درمجموع 364 نفر صاحب شغل می‌شوند که از این تعداد 193 نفر در واحدهای صنعتی و 171 نفر در واحدهای کشاورزی به‌کارگیری می‌شوند.


انتهای پیام / ه


پرداخت تسهیلات به واحد های تولیدی استان سمنان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر