کد خبر: ۶۲۴۶۵۹۷
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۲
معاون آموزش ابتدایی زرند؛

معاون آموزش ابتدایی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان زرند از ورود 15هزار و800دانش آموز دوره ابتدایی به مدارس شهرستان زرند در سال تحصیلی جدید خبر داد.

ورود 15 هزارو800 دانش آموز جدید به مدارس زرندبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان  حسین محمدی در همایش مدیران مدارس دوره ابتدایی شهرستان زرند گفت: این تعداد دانش آموزان در133 مدرسه و مجموع 716کلاس درس ساماندهی می شوند.

وی با بیان اینکه از مجموع مدارس ابتدایی شهرستان زرند 107 باب آن دولتی و 26 باب غیر دولتی است افزود: همچنین 39 مدرسه پسرانه و 41 باب آن دخترانه است.

محمدی با اشاره به اینکه از مجموع دانش آموزان دوره ابتدایی5 هزارو931 نفر دختر و 6هزارو 72نفر پسر هستند اظهار کرد: 70مدرسه دوره ابتدایی زرند در روستاهاست که 45 درصد دانش آموزان این مقطع در این مدارس مشغول به تحصیل هستند.

معاون آموزش ابتدایی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان زرند با بیان اینکه تنها سه مدرسه در مقطع ابتدایی به صورت دو شیفت است ، تعداد مراکز پیش دبستانی در شهرستان زرند را 130 مورد اعلام و تصریح کرد: 2 هزارو800 نوآموز در سال تحصیلی جدید در این مراکز جذب خواهند شد.

وی  با اشاره به پروژه گفت: در همین راستا 70 آموزشگاه رنگ‌آمیزی و زیباسازی و 500 میزونیمکت جدید برای مدارسی که افزایش کلاس داشته‌اند، فراهم شده است.

انتهای پیام/ح

کلاس اولی های زرند 15هزار نفر هستند

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر