کد خبر: ۶۲۵۸۷۴۰
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۰
نماینده دائم روسیه در سازمان ملل:

نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد گفت: حدود 7 هزار جنگجوی گروه تروریستی داعش در افغانستان حضور دارند.

حدود 7 هزار جنگجوی داعش در افغانستان حضور داردبه گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان، «واسیلی نبنزیا»، نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد گفت: حدود 7 هزار جنگجوی گروه تروریستی داعش در افغانستان حضور دارند.

«نبنزیا» در نشست شورای امنیت سازمان ملل اظهار داشت: "ما نگران وخیم شدن شرایط نظامی و رشد فعالیت های تروریستی در افغانستان هستیم.

وی افزود، فعالیت جنگجویان داعش در ولایات شمالی افغانستان نگرانی خاصی را به دنبال دارد. 

نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متح تاکید کرد: بر اساس برآوردهای ما، در حال حاضر بیش از 7 هزار تروریست داعش در این کشور حضور دارند که این رقم چشمگیر است.

وی اظهار داشت: آرمان های انبساطی گروه تروریستی داعش یک تهدید واقعی برای امنیت دوستان ما در آسیای میانه و مناطق جنوبی روسیه است.
دیپلمات روسی بار دیگر بر موضوع هلیکوپتر ناشناس در شمال افغانستان که به داعشی ها کمک رسانده است اشاره کرده و تاکید کرد که این موضوع نباید نادیده گرفته شود.

نماینده دائم روسیه در سازمان ملل گفت: وضعیت باید با دقت مورد توجه قرار گیرد و فعالیت های زیر زمینی باید بلافاصله متوقف گردد.

اسپوتنیک به نقل از واسیلی نبنزیا نوشت: یکی دیگر از دلایل جدی که باعث نگرانی روسیه گردیده است، افزایش مداوم کشت و تولید و مصرف مواد مخدر در این کشور می باشد.

انتهای پیام/

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی