کد خبر: ۶۲۶۷۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
توسط آموزش و پرورش انجام شد؛

معاونت پرورشی آموزش و پرورش، از صاحب نظران تعليم و تربيت خواست نقطه نظرات خود در خصوص افزايش ايمنی اردوهای دانش‌آموزی را تا پايان مهر به اين معاونت ارسال كنند.

به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، از صاحب نظران تعليم و تربيت خواست نقطه نظرات خود درخصوص افزايش ايمنی اردوهای دانش‌آموزی را تا پايان مهر ماه 96 به اين معاونت ارسال كنند.

در اطلاعیه معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش آمده است: با عنايت به اهميت برگزاري اردو و ضرورت آن در تحقق تربيت جامع و متوازن، اين فعاليت هميشه كانون توجه برنامه‌ريزان و دست اندركاران نظام آموزش و پرورش كشور بوده است. براين اساس، به منظور برگزاري اردوهايي اثربخش و با ضريب ايمني بالا، دستورالعمل‌هايي در سال‌هاي قبل و بعد از انقلاب اسلامي، تدوين و به تدريج كامل‌تر شده است.

آخرين ويرايش اين دستورالعمل، در سال 1389 تنظيم و ابلاغ شده است. اينك كه نسخه جديد اين دستورالعمل، در دست بررسي و تصويب نهايي مي‌باشد، از تمامي صاحب‌نظران عرصه تعليم و تربيت خصوصاً فرهنگيان عزيز شاغل و بازنشسته دعوت مي‌شود در تدوين نهايي اين دستورالعمل، با محوريت پرسش زير، مشاركت فرماييد:

چگونه مي‌توان ضريب ايمني اردوهاي دانش‌آموزي را افزايش داد؟

علاقمندان مي‌توانند ضمن مراجعه به آدرس اينترنتي http://medu.ir پيش‌نويس دستورالعمل جديد را دريافت و نظرات تكميلي و اصلاحي خود را به آدرس پستي اكترونيكي moavent.pt@medu.ir ارسال فرمايند.

مهلت ارائه نظر: 30 مهر ماه96

ضمناً از ارائه كنندگان نظرات بديع وكاربردي، به نحو شايسته تقدير به عمل خواهدآمد.

پيش‌نويس دستورالعمل جديد را از اينجا مشاهده كنيد.

انتهای پیام/

نظرات خود در خصوص افزايش ضريب ايمنی اردوهای دانش‌آموزی را ارسال کنید

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر