کد خبر: ۶۲۶۸۵۴۳
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: میزان تحقق درآمدهای اختصاصی آموزش و پرورش استان اردبیل در سال گذشته ۹۹ میلیارد ریال بوده که در واقع ۹۶ درصد آن تحقق یافته است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، احمد ناصری، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در جلسه کارگروه شناسایی و وصول درآمدهای اختصاصی استان اردبیل اظهار داشت: بهترین مدیریت، خلق امکانات و فضایی مناسب برای ایجاد درآمد و اعتبارات مالی برای دستگاه‌ها بوده تا بتوانند از این طریق مشکلات موجود را برطرف کنند.

وی گفت: اینکه بتوانیم در کنار کمبودهای مالی و اعتباری در راستای تحقق اهداف ترسیم شده گام برداریم مصداق واقعی اقتصاد مقاومتی است چرا که استفاده از فرصت‌ها در صورت نبود امکانات و اعتبارات به معنای واقعی اقتصاد مقاومتی و شعار سال مد نظر مقام معظم رهبری است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به سیاست‌های این نهاد در حوزه درآمدهای اختصاصی افزود: آموزش و پرورش استان اردبیل نیز با همت جمعی به طرف مدیریتی حرکت می‌کند که در سایه آن و با بهره‌گیری از امکانات موجود بتواند به رشد درآمدهای اختصاصی منجر شود.

ناصری با تاکید بر تمرکز و توجه به درآمدهای اختصاصی هنرستان‌ها و آموزشگاه‌های علمی آزاد بیان کرد: زمینه برای ایجاد انگیزه در افرادی که در وصول درآمد دخیل هستند باید فراهم شود.

وی با قدردانی از اقدامات انجام شده در سطح استان در زمینه اسکان فرهنگیان در تابستان 96 تصریح کرد: 25 درصد از درآمد حاصله به مدارس استان که به عنوان پایگاه اسکان تعیین شده بودند ارائه می‌شود.

ناصری با اشاره به روند تحقق درآمدهای اختصاصی نسبت به مصوبات سال‌های 94 تا 96 اظهار کرد: میزان تحقق درآمدهای اختصاصی آموزش و پرورش استان اردبیل در سال 94 بیش از 73 میلیارد ریال و در سال گذشته 99 میلیارد ریال بوده که در واقع 96 درصد آن تحقق یافته است.

وی افزود: در 6 ماهه نخست امسال نیز 40.84 درصد درآمد اختصاصی مصوب تحقق پیدا کرده که نسبت به زمان مشابه در سال قبل 37.43 درصد رشد را نشان می‌دهد.

انتهای پیام/ح

تحقق درآمدهای اختصاصی آموزش و پرورش اردبیل

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر