کد خبر: ۶۲۷۰۴۸۷
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از تجهیز 50 درصد مدارس استان اردبیل به سیستم گرمایشی استاندارد خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، احمد ناصری، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در بازدید از مدرسه نمونه‌دولتی الزهرا در اردبیل افزود:  به منظور ارائه خدمات مطلوب به دانش‌آموزان مجهزسازی مدارس استان به سیستم گرمایشی استاندارد در دستور کار قرار داده شده که در حال حاضر 50 درصد مدارس به این سیستم مجهز شده‌اند.

وی افزود: با توجه به این که استان اردبیل آب و هوای سرد و زمستانی دارد باید این مورد در مدارس استان مورد توجه واقع شود چرا که حساسیت در این زمینه امری لازم و ضروری است و این روند با سرعت و با همکاری نوسازی مدارس استان در حال انجام است که امیدواریم با تلاش و همکاری مسئولان مربوطه بتوانیم هر چه سریع‌تر به نتیجه برسیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: راه‌اندازی سریع و به موقع سیستم‌های گرمایشی با جدیت در دستور کار قرار داده شده و خوشبختانه در حال حاضر در هیچ یک از مناطق و نواحی استان از بابت سیستم گرمایشی مشکلی نداریم و فقط مشکل در ارتباط با مدارسی است که هنوز تکمیل نشده و به بهره‌برداری نرسیده‌اند.

ناصری بیان کرد: سال گذشته شاهد توفیقات قابل توجهی در حوزه‌های عمرانی، آموزشی، پرورشی و توزیع مراکز خدماتی بودیم که این دستگاه اجرایی در ارزیابی عملکرد دستگاه برتر شده و از مجموعه دو هزار امتیاز یک هزار و 908 امتیاز را کسب کرده است که این یک اولویت اساسی برای ما است.

وی تصریح کرد: تمام تلاش ما بر این است که با ساماندهی مدارس شاهد ایجاد محیط بانشاط مدارس و نوسازی  تجهیزات مدارس استان باشیم و با اختصاص حدود یک میلیارد تومان اعتبار به نوسازی مدارس شاهد دستیابی به اهداف مورد نظر در این زمینه هستیم که امیدواریم مورد توجه واقع شود.

 

انتهای پیام/ح

سیستم گرمایشی مدارس استان

 

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل