کد خبر: ۶۲۷۱۰۴۱
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۷
معاون وزیر ورزش و جوانان:

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: تور دوچرخه‌سواری ایران-آذربایجان پیام‌آور صلح و دوستی در جهان است.

تور دوچرخه‌سواری ایران ـ آذربایجان پیام‌آور صلح و دوستی در جهان استبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان عصر امروز در مراسم افتتاحیه سی و دومین تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران ـ آذربایجان ضمن اشاره به سابقه تور بین‌المللی ایران ـ آذربایجان اظهار کرد: ورزش پیام‌آور صلح و دوستی در جهان است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه در دنیای پرخشونت امروز، چیزی که می‌تواند ملت‌ها را به هم نزدیک کرده و پیام صلح و دوستی را به مردم جهان برساند، ورزش است افزود: ما به دنبال دنیای بدون خشونت هستیم و این مسابقات یکی از ابزارهایی است که می‌تواند این پیام را به جهانیان برساند.

داورزنی تصریح کرد: کشور ایران، کشوری با تاریخ و تمدن بیش از 10 هزار ساله است که همواره در طول تاریخ پیام‌آور صلح و دوستی بوده است. در طول تاریخ ایران هرگز به هیچ کشوری حمله نکرده و ما ملتی هستیم که با تاریخ کهن خود همواره به دنبال صلح و دوستی بوده‌ایم، در این راه نیز شهدای زیادی را تقدیم کرده‌ایم که امروز امنیت کشور ما مدیون شهدای گران‌قدر است.

وی افزود: سی و دومین دوره از تور بین‌المللی ایران ـ آذربایجان را برگزار می‌کنیم که در این 32 سال گذشته، نفرات زیادی حضور داشته‌اند که جا دارد از همین‌جا از اکبر گوهرخانی، بنیان‌گذار این تور یاد کنیم. از مسئولان استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل هم تشکر می‌کنیم که در سال‌های گذشته و دوره اخیر برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات تلاش کرده‌اند.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در پایان گفت: برای برگزاری هر چه بهتر این تور تلاش می‌کنیم و این مسئله امکان‌پذیر است و امیدوارم با همیت همکارانمان در وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون دوچرخه‌سواری این اتفاق رخ دهد.

انتهای پیام/ع

حضور داورزنی در افتتاحیه سی و دومین تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران ـ آذربایجان 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی