کد خبر: ۶۲۷۶۹۰۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
تالار شیشه‌ای در هفته‌ای که گذشت:

بورس تهران، هفته سوم معاملاتی خود در پاییز را با نوسانات کاهشی پشت سر گذاشت.

بورس از نفس افتاد/روند افت‌وخیز در بازار سرمایهبه گزارش  خبرنگار بورس،بانک و بیمه  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در روز اول بازار، شاخص بورس و اوراق بهادار با کاهش ۳۶۰ واحدی به پله ۸۵ هزار و ۶۹ واحدی رسید، درحالیکه ارزش کل معاملات بورس تهران از ۱ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۶۱۸ میلیون ریال سهم طی ۷۰ هزار نوبت معاملاتی است.

نماد‌های پر بیننده معاملات روز اول بازار، فارس، همراه با روند صعودی و نماد تاپیکو، شتران، خودرو، فولاد، شبندر با روند نزولی کار خود را به پایان رساند.

شاخص کل فرابورس با ۱۳.۸۰ واحد کاهش به پله ۹۳۷ هزار و ۳۰ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات ۲ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۴۰۱ میلیون سهم طی ۱۳۱ هزار نوبت معاملاتی است.

*** در دومین روز بازار، شاخص بورس و اوراق بهادار با کاهش ۵۰۴.۶۳ واحدی به پله ۸۴ هزار و ۵۶۴ واحدی رسید، این درحالی است که ارزش کل معاملات بورس تهران از ۲ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۸۳۶ میلیون ریال سهم طی ۶۶ هزار نوبت معاملاتی است.

نماد‌های پر بیننده معاملات در روز دوم بازار، فارس با روند صعودی و نماد خساپا، شبندر، شتران، فولاد، کچاد، خودرو با روند نزولی کار خود را به پایان رساند.

شاخص کل فرابورس با ۲۲ واحد کاهش به پله ۹۱۵ هزار و ۶۰ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات ۳ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۲۹۴ میلیون سهم طی ۷۶ هزار نوبت معاملاتی است.

*** در سومین روز بازار شاخص بورس و اوراق بهادار با رشد ۲۳.۵۰ واحدی به پله ۸۴ هزار و ۶۱۵ واحدی رسید. همچنین ارزش کل معاملات بورس تهران از ۲ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۶۲۲ میلیون ریال سهم طی ۵۱ هزار نوبت معاملاتی است.

نماد‌های پر بیننده معاملات روز سوم بازار، فملی، شبندر، شتران، اخابر با روند صعودی و نماد آپ، فارس، پرداخت با روند نزولی کار خود را به پایان رساند.

شاخص کل فرابورس با ۷.۱۰ واحد رشد به پله ۹۲۱ هزار و ۹۰ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات ۱ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۱۹۷ میلیون سهم طی ۴۵ هزار نوبت معاملاتی است.

*** در آخرین روز بازار، شاخص بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات با رشد ۱۲۲.۷۷ واحدی به پله ۸۴ هزار و ۷۳۴ واحدی رسید،  درحالیکه ارزش کل معاملات بورس تهران از ۲ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۴۴۸ میلیون ریال سهم طی ۴۲ هزار نوبت معاملاتی است.

نماد‌های پر بیننده معاملات در آخرین روز بازار، فملی، فولاد، شتران، شبندر، شهدیس با روند صعودی و نماد همراه، خساپا با روند نزولی کار خود را به پایان رساند.

شاخص کل فرابورس با ۷.۲۰ واحد رشد به پله ۹۲۸ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات ۲ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۲۱۷ میلیون سهم طی ۳۲ هزار نوبت معاملاتی است.

انتهای پیام/

الاکلنگ بازار سرمایه در میانه پاییز

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر