کد خبر: ۶۲۷۷۳۹۶
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۲
مدیرکل کمیته امداد امام(ره) ؛

مدیرکل کمیته امداد(ره) استان کرمان گفت: ۱۸ هزار و ۸۸۰ دانش‌آموز و چهار هزار و ۵۸ دانشجو تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند.

18هزار دانش آموزتحت حمایت درکرمانبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان مدیرکل کمیته امداد استان با بیان اینکه مرحله نخست جشن عاطفه ها به منظور حمایت از دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ شهریورماه هم‌زمان با سراسر کشور در پایگاه‌های کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، بسیج، مساجد و میعادگاه‌های نماز جمعه برگزار شدگفت: حدود یک میلیارد تومان کمک های مردمی در مرحله نخست این جشن جمع آوری و بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.


وی، از توزیع ۲۵۰ هزار پاکت جمع آوری وجوه نقدی مهر عاطفه ها در مدارس سراسر استان کرمان خبر داد و افزود: پاکت های توزیع شده در مدارس توسط آموزش و پرورش جمع آوری و بین دانش آموزان نیازمند مدارس توزیع می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمان، از همکاری خیران در اجرای طرح های اکرام ایتام و محسنین در این استان تقدیر کرد و ادامه داد: هزار و ۳۴۰ حامی جدید در ماه مبارک رمضان امسال برای ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان جذب شده است.

صادقی، با اشاره به اینکه نخبگان زیادی از بین کودکان تحت حمایت کمیته امداد به پست و جایگاه های بالایی رسیده اند، گفت: فلسفه جشن عاطفه ها این است که همواره با حفظ عزت و کرامت به فکر همنوعان نیازمندمان باشیم.

وی، با بیان اینکه مهر عاطفه ها با هدف ترویج انفاق، احسان و نوعدوستی در بین دانش آموزان تحت حمایت در مدارس برگزار می شود، گفت: می توان مدارس برخوردار را به عنوان معین مدارس محروم و نیازمند انتخاب کرد.

صادقی، به وضعیت نامناسب معیشتی دانش آموزان جنوب استان کرمان نیز اشاره کرد و گفت: ما باید آستین بالا بزنیم و در استان کریمان به دانش آموزان نیازمند کمک کنیم. باید مقدمات زندگی آبرومندانه خانواده های نیازمند توسط مردم و مسئولان فراهم شود.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان، بیان کرد: فضای خوبی در آموزش پرورش در زمینه کمک به محرومان حاکم است و یقین دارم اگر همه پای کار بیایند مشکلات بر طرف می شود.

انتهای پیام/ح

جمع آوری کمک برای 18هزار دانش آموز نیازمند کمیته امداد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر