کد خبر: ۶۲۷۸۵۰۳
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹

معاون فرماندار لنده با تاکید بر اینکه خطر سیل شهرستان لنده را تهدید می‌کند، گفت: انتظار می‌رود مسئولان و متولیان امر قبل از وقوع هرگونه بحرانی تدابیر لازم را بیندیشند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛   حسنعلی حسن‌پور در نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به فصل بارندگی و توپوگرافی شهرستان امکان وقوع هرگونه بحران به دلیل جاری شدن سیلاب وجود دارد.

وی خواستار توجه ویژه ستاد بحران و جدی گرفتن خطر سیل شد و افزود: بحث آب گرفتگی معابر به ویژه در سطح شهر مسئله مهمی بوده و هیچ مسیر و معبری نباید مسدود باشد در این زمینه هیچ قصوری پذیرفتنی نیست.

معاون فرماندار شهرستان لنده ابراز کرد: دیتگاه‌ها و نهاد های متولی از جمله شهرداری وظیفه هدایت آب‌های جمع شده بر اثر بارندگی را به نحو احسن انجام دهند.

حسن‌پور بر آمادگی کامل نیروها، بخشداری‌ها و ماشین آلات تاکید کرد و گفت: در تمامی محورهای اصلی شهرستان برای عبور ومرور ماشین‌ها و مردم باید آماده باش کامل برقرار باشد تا در صورت لزوم بتوان اقدامات پیشگیری و امدادی را انجام داد.

وی بیان کرد: با توجه به توپوگرافی شهرستان لنده خطر سیل بعد از هر بارش باران این شهرستان را تهدید می‌کند و این مهم از مهمترین مشکلات شهرستان لنده است.

حسن‌پور تصریح کرد: باید تمامی دستگاه‌های مربوطه ستاد بحران جاده‌هارا آماده و بازسازی کنند و سوخت مورد نیاز روستائیان به موقع توزیع شود.

انتهای پیام/غ

خطر سیل شهرستان لنده را تهدید می‌کند

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی