کد خبر: ۶۲۷۸۹۷۶
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۱
سرمربی تیم فوتبال سپاهان

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: فشار زیادی قبل از بازی روی خودمان احساس می‌کردیم و نیاز بعه پیروزی داشتیم.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،کرانچار سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از پیروزی مقابل سیاه جامگان اظهار داشت: دقیقه اول بازی انتظار داشتیم سیاه جامگان بازی بسته ارائه کند، بسیار بازی حساسی بود، بازیکنان ما به خط حمله سیاه‌جامگان اجازه خطر ندادند؛ فشار زیادی قبل از بازی روی خودمان احساس می‌کردیم و نیاز بعه پیروزی داشتیم حالا بار روانی از روی دوش ما برداشته شد.

سرمربی تیم سپاهان در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: با توجه به نتایجی که در بازی‌های قبل کسب کرده‌ایم، پیش از بازی تمریناتمان را تغییر دادیم. مشخص بود که باید تغییرات ایجاد می‌کردیم. طی ۴ هفته گذشته روی تمریناتمان دقت کردیم. در خط حمله، دفاع و خط میانی تغییر و تحول داشتیم. نفراتی که امروز به بازی آوردیم عملکرد خوبی داشتند. 

وی در ادامه در مورد عملکرد ضعیف مروان حسین بازیکن عراقی تیم سپاهان گفت: انتظاری که از او داشتیم را برآورده نکرد. او استراحت کافی نداشت به دلیل اینکه از عراق به ایران آمده بود، استراحت نکرده بود و سطح فنی که ما از او انتظار داشتیم را از خود نشان نداد. به همین دلیل در بین دو نیمه او را تعویض کردیم.

کرانچار در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: نیمکت‌نشینی مهرداد محمدی به این دلیل بود که ما سطحی که از او می‌خواستیم را انجام نداد، در این چند بازی اخیر انتظار ما را برآورده نکرد به همین دلیل تصمیم گرفتیم خط حمله را تغییر دهیم. مهدی رحیمی از عهده وظیفه خود برآمد و نشان داد می‌تواند به یک دفاع قابل قبول تبدیل شود. اگر به این شرایط ادامه دهیم یک نیمکت قوی خواهیم داشت. ما مهاجمان خوبی هم داریم.

وی در پایان صحبت‌های خود در مورد داوری و یک ضربه پنالتی که گویا برای تیم سپاهان گرفته نشد، گفت: به زعم ما پنالتی بود. نخستین باری نیست که داوری در مورد تیم ما این طور تصمیم می‌گیرد. این اتفاق در حالی رخ داد که بازی مساوی بود و آن پنالتی می‌توانست به ما کمک کند. من به بازیکنانم گفته‌ام نباید اجازه دهند تصمیمات داوری روی روح و روان آنها تأثیر بگذارد. داوری در مورد تیم ما یک مقدار تصمیمات عجیب می‌گیرد. این درحالی است که برای برخی از تیم‌ها، داوران خوب انتخاب می‌شوند که در جزئی‌ترین صحنه‌ها عکس‌العمل نشان می‌دهند و به ما که می‌رسد این‌طور می‌شود.

 

انتهای پیام/م

 

پیروزی تیم سپاهان مقابل سیاه جامگان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر