کد خبر: ۶۳۲۰۴۸۹
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴
فرماندار سمنان؛

طرح ایمن‌سازی گذرگاه‌های عابر پیاده در محل بلوار قدس، بلوار شهید واقفی و برخی معابر پرجمعیت شهرستان سمنان اجرایی می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان؛ سید عباس دانایی فرماندار سمنان در جلسه شورای ترافیک شهرستان سمنان گفت: با برگزاری دوره‌های آموزشی و اجرای برنامه‌های فرهنگی در حوزه مسائل ترافیکی سمنان تحول خوبی ایجادشده است.


فرماندار سمنان از اجرای طرح ایمن‌سازی گذرگاه‌های عابر پیاده در سمنان خبر داد و افزود: این طرح در محل بلوار قدس، بلوار شهید واقفی و برخی معابر پرجمعیت شهرستان سمنان اجرایی می‌شود.


دانایی تسهیل در تردد عابران و کاهش حجم ترافیک در این معابر را از مهم‌ترین مزایای اجرای این طرح دانست و تصریح کرد: مطالعه کارشناسی و تخصصی در معابر این منطقه برای شناسایی و اصلاح نقاط حادثه‌خیز در حوزه راهنمایی و رانندگی از دیگر اقدامات مهمی است که از سوی شورای ترافیک شهرستان سمنان انجام‌شده است.


وی آموزش مسائل ترافیکی را یکی از نیازهای اساسی جامعه برشمرد و اظهار داشت: نصب سرعت‌گیر و ایمن‌سازی حاشیه مدارس یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم است که در بازه زمانی بازگشایی مدارس خطرآفرین می‌شود.


فرماندار سمنان افزود: نصب علائم راهنمایی و رانندگی و اصلاح تابلوهای قدیمی و خط‌کشی عابر پیاده در دستور کار قرار دارد.


انتهای پیام/ د


طرح ایمن‌سازی گذرگاه‌های عابر پیاده در سمنان اجرا می شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر