کد خبر: ۶۳۲۲۴۸۶
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶
نمایندهمردم اردبیل در مجلس؛

نائب رئیس فراکسیون عشایری و امور روستایی مجلس شورای اسلامی گفت: میزان رضایتمندی عشایر از دستگاه‌های مرتبط اجرایی نیازمند بررسی دقیق بوده تا با آسیب شناسی مناسب در حل مشکلات این قشر فعال جامعه اقدامات اجرایی انجام شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، رضا کریمی، نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: در پاسخ به میزان رضایتمندی عشایر مراجعه کننده به دستگاه‌های اجرایی مشاهده می‌شود که بعضا رضایتمندی چندان مناسبی از تلاش مسؤولان برای حل مشکلات و کمبودهای این قشر زحمت‌کش و فعال جامعه وجود ندارد.

وی افزود: مشکل آبرسانی جامعه عشایر استان اردبیل از طریق آب و فاضلاب روستایی مورد پیگیری قرار گرفته و با هدف برطرف کردن کمبودها و نیازهای آبرسانی رایزنی و اقدامات لازم انجام گردیده است.

کریمی ادامه داد: مشکل آبرسانی قشلاقات، بحث فرسودگی تانکرهای آبرسانی، نیازشرکت‌های تعاونی عشایری ومشکل اتحادیه تعاونی‌ها وعملکرد آن‌ها درگذشته از جمله مهترین مسائل طرح شده در بازدید اخیر با جامعه عشایری استان اردبیل بود و با ارائه طرح‌ها و پیگیری های لازم امیدوار به حل شدن هر چه سریعتر مشکلات هستیم.

وی با اشاره به تلاش انجام پذیرفته در کمیسیون تلفیق مجلس و برنامه ششم برای افزایش اعتبارات جامعه عشایری، توضیح داد: با اولویت قرار دادن عشایر نیازمند و آسیب پذیر که به حمایت‌های دولتی نیاز دارند، بایستی ارائه تسهیلات 150 میلیون ریالی به جای تسهیلات 50 میلیون ریالی اجرایی شود تا با افزایش میزان تسهیلات امکان حل قسمتی از مشکلات عشایر فراهم گردد.

انتهای پیام/ح

پیگیری مشکل آبرسانی جامعه عشایر استان اردبیل

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر