کد خبر: ۶۳۲۲۸۴۰
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۳

همایش معرفی فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران زمینه‌ساز معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری استان سمنان است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، حسین خواجه بیدختی مدیر کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان در دیدار با مدیر عامل صندوق احیا و بهره‌برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی کشور گفت : همایش معرفی فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران فرصت مناسبی را برای معرفی و جذب سرمایه‌گذار در حوزه میراث‌فرهنگی و گردشگری استان سمنان فراهم می کند.


وی افزود : از قابلیت‌های این همایش باید برای جذب سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در بناهای تاریخی استفاده کرد.


منوچهر صادقی مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استان سمنان نیز با بیان اینکه این همایش با پیگیری وزارت اقتصاد و دارایی، در سطح ملی برگزار می‌شود، گفت: در این همایش، فرصت‌های سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف، با رویکرد ملی و توسط دستگاه‌های مختلف ارائه می‌شود.


وی افزود: در همایش معرفی فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران بیش از 100 سرمایه‌گذار خارجی و 300 سرمایه‌پذیر داخلی حضور دارند و هدف از برگزاری آن معرفی فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری ایران و جذب سرمایه مستقیم خارجی است.


پرهام جانفشان سرپرست صندوق احیا و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی کشور نیز با بیان اینکه این صندوق با توان بالا در این همایش شرکت می‌کند، گفت: فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه بناهای تاریخی کشور برای جلب سرمایه‌گذار، در این همایش معرفی می‌شود.


وی افزود: صندوق احیا، توانایی برگزاری پنل تخصصی در حوزه سرمایه‌گذاری در بناهای تاریخی و گردشگری را در این همایش دارد.


گفتنی است ، همایش معرفی فرصت های اقتصادی و سرمایه گذاری ایران توسط استانداری سمنان و با همکاری فدراسیون جهانی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جهان از چهارم تا هفتم آذر ماه در تهران برگزار می‌شود.


شایان ذکر است ، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان نیز از جمله حامیان استانی برگزاری این همایش ملی است.


انتهای پیام / ه


همایش معرفی فرصت های اقتصادی و سرمایه گذاری ایران برگزار می شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر