کد خبر: ۶۳۳۱۲۰۵
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۸

مجری شبکه فاکس نیوز از توئیت اخیر دونالد ترامپ درباره ۳ بازیکن لیگ بسکتبال آمریکا انتقاد کرد.

توئیت ترامپ، صدای فاکس نیوز را هم در آوردبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی هیل؛ فاکس نیوز از رسانه های حامی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکاست؛ با وجود این، توئیت های بی محابای ترامپ صدای این شبکه را نیز درآورد.

«نیل کاووتو»، مجری شبکه فاکس نیوز در برنامه روز گذشته، ضمن انتقاد از توئیت اخیر ترامپ درباره 3 بازیکن لیگ بسکتبال آمریکا گفت: ریاست جمهوری را فراموش کن. در چه مرحله ای یک رئیس جمهور چنین اظهاراتی بیان می کند؟ پاسخ او به یک تلنگر کوچک با نهایت قدرت است. آیا این روش ضروری است؟

وی ادامه داد: ترامپ یک کاخ سفید دارد و از همه مزایای قدرتمندترین انسان روی کره زمین بهره می برد.

این مجری خطاب به ترامپ گفت: بهتر است دستاوردهای خود  را برای خودتان نگه دارید. اجازه دهید آنهایی که از چین خارج کرده ای، سپاسگزار شما باشند. آخرین باری که به یاد  دارم شما رئیس جمهور آمریکا بودید پس چرا همانند رئیس جمهور عمل نمی کنید؟

دونالد ترامپ روز گذشته توئیت جالبی در مورد 3 بازیکن جنجالی بسکتبال آمریکا در چین منتشر کرد و نوشت: اکنون که سه بازیکن بسکتبال از چین خارج  شدند و از سالها زندان رفتن نجات پیدا کرده اند، لاور بول، پدر لیانگلو، آنچه که من برای پسرش انجام دادم را قبول ندارد. من باید اجازه می دادم آنها در زندان بمانند!

سه بازیکن مذکور مدتی قبل به اتهام سرقت از یک فروشگاه در چین بازداشت شده بودند اما با دخالت ترامپ، آنها آزاد شده و به آمریکا برگشتند. این در حالی بود که پدر یکی از بازیکنان در مصاحبه با رسانه های آمریکایی کمک ترامپ برای آزادی فرزندش را رد کرده بود.

نخستین بار نیست که ترامپ در عرصه ورزش حضور جنجالی دارد. او پیش از این نیز با انتشار توئیت هایی به بازیکنان سیاهپوست لیگ فوتبال آمریکایی حمله لفظی کرده بود.

انتهای پیام/

 

انتقاد رسانه حامی ترامپ از وی

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر