کد خبر: ۶۳۵۰۷۸۴
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۸
مدیرکل تعمیر، تجهیز و نوسازی مدارس استان همدان:

مدیرکل تعمیر، تجهیز و نوسازی مدارس استان همدان از  4 هزار و 951 کلاس غیر مقاوم خبر داد.

مدارس های همدان باید مقاوم سازی  شودبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛ فرزاد تیموری مدیرکل تعمیر، تجهیز و نوسازی مدارس استان همدان بیان کرد: امسال 258 پروژه استانی، 63 پروژه ملی، 13 پروژه خیری و 23 پروژه بنیاد برکت در حوزه نوسازی مدارس تعریف شده است.

وی با بیان اینکه اعتبارات اداره کل نوسازی مدارس استان همدان به غیر از منابع خیری از دو محل استانی و ملی تامین می‌شود، افزود: اعتبارات امسال اداره کل نوسازی نسبت به سال گذشته 76 درصد افزایش داشته و نسبت به سال 93، 3.5 برابر شده است.

مدیرکل تعمیر، تجهیز و نوسازی مدارس استان همدان با اعلام اینکه اعتبارات استانی شهرستان همدان 4 میلیارد و 285 میلیون تومان است، تصریح کرد: 15 پروژه آموزشی، 6 پروژه ورزشی، 6 پروژه اداری و چهار پروژه فرهنگی برای شهرستان همدان تعریف شده است.

تیموری بیان کرد: کل کلاس‌های موجود در استان همدان 11 هزار و 191 باب کلاس بود که قبل از کسر تخریب و مقاوم‌سازی، تعداد کلاس‌های مستحکم 4 هزار و 236 باب، تعداد کلاس‌های نیازمند مقاوم‌سازی 3 هزار و 603 باب و تعداد کلاس‌های تخریبی 3 هزار و 352 باب بوده است.

وی عنوان کرد: در حال حاضر و پس از ابلاغ اعتبارات اجرایی تخریب، بازسازی و مقاوم‌سازی، 823 کلاس‌ مقاوم‌سازی شده، 2 هزار و 170 کلاس تخریبی، 278 کلاس نیازمند تخریب و 4 هزار و 951 کلاس غیر مقاوم است.

مدیرکل تعمیر، تجهیز و نوسازی مدارس استان همدان ادامه داد:829 کلاس در قالب 5 هزار و 165 کلاس، در متراژ 332 هزار مترمربع و با اعتباری افزون بر 26 میلیارد و 500 میلیون تومان در سطح استان استانداردسازی شده است.

تیموری تاکید کرد: در سطح شهرستان همدان 153 مدرسه در قالب یک‌هزار و 311 کلاس و در متراژ 86 هزار مترمربع با اعتباری افزون بر 5 میلیارد و 800 میلیون تومان استانداردسازی شده است.

انتهای پیام/ب

کلاس های استان نیاز به مقاوم سازی دارند

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر