کد خبر: ۶۳۵۰۹۵۴
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی گفت : طرح پالايش پرونده‌های مددجویی در خراسان شمالی آغاز شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد؛ اهرابی مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی گفت : 15 درصد مددجویان تحت حمایت کمیته امداد خراسان شمالی در نیمه دوم سال جاری پالایش می شوند و به این ترتیب ظرفیت جدید برای پذیرش محرومان دیگر باز می شود.

وی افزود: اجرای طرح پالايش و ويرايش پرونده های مددجویی برای خدمات رسانی بهتر و توجه بيشتر به حقوق مددجو در دستور كار کمیته امداد خراسان شمالی قرار گرفته است.

مدیرکل کمیته امداد استان با تاکید بر اینکه ارائه خدمات به خانوارهای تحت حمایت این نهاد مدت‌دار است، گفت: پس از شناسایی نیاز هر خانوار، خدمات کمیته امداد مطابق با آن به مددجویان ارائه می شود تا مشكلات اين افراد هرچه سريع‌تر و مطلوب تر رفع شود.

وی با یادآوری اینکه جمعیت تحت حمایت کمیته امداد به صورت مستمر در حال افزایش و کاهش است، افزود: پالایش مددجویان بر اساس فاکتورهای مهمی چون سنجش توانمندی اقتصادی خانوار، همپوشانی افراد در دریافت خدمات حمایتی از سازمان  ها، بازگشت سرپرست زندانی و یا سرباز خانوار،استفاده از تسهیلات اشتغال و یا دریافت مسکن مناسب، بهبود سرپرست بیمار خانوار وتوانمند سازی انجام می شود.

اهرابی با بیان اینکه خروج مددجویان کمیته امداد همیشه طبق قانون انجام می‌شود،گفت: در نیمه دوم سال قرار است، چهار هزار و800 خانوار این نهاد در قالب طرح پالایش از حمایت این نهاد خارج شوند.

وی گفت: در سال 95، دو هزار و654 خانوار با جمعیت شش هزار نفر از تحت حمایت کمیته امداد خراسان شمالی خارج شدند در حالی که شش هزار و354  خانوار نیازمند شناسایی شده و تحت حمایت قرار گرفتند.

انتهای پیام/آ

پالایش15 درصدی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد خراسان شمالی

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی