کد خبر: ۶۳۵۱۶۴۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۲
به دنبال محکومیت اقدام ترامپ علیه قدس اشغالی؛

رهبر جنبش انصارالله یمن از مردم یمن خواست روز جمعه برای محکومیت اقدام دونالد ترامپ در اعلام قدس اشغالی به عنوان پایتخت اسرائیل، به خیابان‌ها بیایند.

سید عبدالملک الحوثی: آمریکا در اشغال فلسطین شریک استبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان ،«عبدالملک الحوثی» در سخنرانی‌ای به مناسبت تصمیم اخیر دولت آمریکا، همچنین از مردم یمن خواست فردا (جمعه) برای اعتراض به خیابان‌ها بیایند.

وی گفت که تصمیم ترامپ در انتقال سفارت آمریکا به قدس و تعیین این شهر به عنوان پایتخت اسرائیل، با هماهنگی برخی از نظامی‌های عربی منطقه صورت گرفت.

الحوثی همچنین بر مواضع ثابت انصارالله یمن در حمایت از مقدسات و ملت فلسطین تأکید کرد و از مسلمانان خواست برای مقابله با دشمنان و حمایت از مردم فلسطین متحد شوند.

وی افزود: عجیب نیست که آمریکا اقدام به اتخاذ اقدامات خصمانه‌ای ماند این بزند؛ چرا که این کشور اصولا در اشغال فلسطین هم‌دست است.

دبیر کل جنبش انصارالله یمن گفت که آمریکا حامی تروریست و اقدامات جنایتکارانه بوده و موضع اخیر واشنگتن در قبال قدس، دشمنی آن با اسلام و مسلمان را دوباره ثابت کرد.

وی تأکید کرد که موضع آمریکا درست در مرحله‌ای اتفاق افتاد که خیانت برخی از رژیم‌های عربی مانند عربستان و امارات محرز شده است.

الحوثی ادامه داد: «رژیم‌های عربستان و امارات با سناریوهای آمریکایی و اسرائیلی مرتبط بوده و تلاش دارند امت مسلمان را زیر یوغ دشمنان اسلام دربیاورند».

وی همچنین از مردم یمن خواست روز جمعه در اعتراض به تصمیم ترامپ تظاهرات کنند.

انتهای پیام/

تاکید رهبر جنبش انصار الله یمن بر شراکت آمریکا با رژیم صهیونیستی  در اشغال فلسطین

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی