کد خبر: ۶۳۹۷۲۰۹
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵

سازمان سیای آمریکا بعد از شکست در جنگ تحمیلی بیش از ۷۰۰ اندیشکده در دنیا برای مقابله با ایران اسلامی در منطقه راه اندازی کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،سردار میر شکار فرمانده دوران دفاع مقدس در یادواره شهدای چمازکتی قائم شهر با ستایش از استواری و مقاومت ملت ایران گفت: دشمن بعد از شکست در جنگ تحمیلی بیش از ۷۰۰ اندیشکده در دنیا برای مقابله با ایران اسلامی و هشت دفتر ویژه توسط سازمان سیای آمریکا در منطقه راه اندازی کرد.

وی افزود: سالیانه ۳۵ هزار مقاله و ۲۴۰۰ گزارش و ۳۵۰ جلد کتاب خروجی این اندیشکده‌ها بوده تا چگونه در برابر انقلاب اسلامی بایستند و مقابله کنند و با شناسائی و بهره گیری از برخی احزاب و شخصیت‌های داخلی، مسئله انتخابات را که یکی از نقاط قوت جمهوری اسلامی بوده در فتنه ۸۸ مورد هدف وهجمه قراردادند.

سردار میر شکار فتنه گری اخیرآشوبگران را جزء برنامه‌های مداخله گرانه و مقابله استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی دانست و گفت: مداخله با جنگ تحمیلی آغاز شد و آشوب اخیر هم آخرینش نخواهد بود.

این فرمانده دوران دفاع مقدس افزود: دشمنان پس از شکست در آشوب‌ها و فتنه‌های گذشته و ناکامی از دانشگاه‌ها و احزاب و شخصیت‌های سیاسی داخل ایران، این بار در بستر جامعه به سراغ مردم آمده اند تا بدلیل فشار اقتصادی و عدم پاسخگوئی مسئولان فتنه بپا کنند که ولایت پذیری و هوشیاری مردم این فتنه را هم ناکام گذاشت.

وی مطالبه گری را حق مردم دانست وتاکید کرد قوای سه گانه باید پاسخگو و تامین کننده نیاز‌ها و مطالبات به حق مردم باشند.

انتهای پیام/آ

مقابله با ایران اسلامی با راه اندازی ۷۰۰ اندیشکده در دنیا

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
برچسب ها
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی