کد خبر: ۶۳۹۸۰۴۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
با مخترعین ایرانی؛

یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید نرم افزاری شده است که کار کاربران اینترنتی را راحت می‌کند و سبب رونق کسب و کار‌های مختلف می‌شود.

رونق کسب و کار تجار به کمک فناوری‌های نوینبه گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شرکت‌های دانش بنیان از اهمیت بسیار زیادی در کشور برخوردار هستند و اختراعات روزمره جوانان نخبه در این شرکت‌ها و همچنین به واسطه طرح‌های مبتنی بر دانش سبب رشد و پیشرفت کشور می‌شوند.

 

باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات دانش بنیانی بپردازد که توسط این شرکت‌ها تولید شده است.

 

یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید نرم افزار دانش بنیانی برای پرداخت الکترونیکی هزینه اینترنت شده است.

 

مدیر این شرکت دانش بنیان در گفتگو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص این نرم افزار اظهار کرد: برای دسترسی آسان به پرداخت اینترنتی و برای آنکه بتوان به راحتی صورت حساب ماهانه اینترنت خود را پرداخت کرد این نرم افزار کار خود را آغاز کرده است.

دریافت اطلاعات حساب اینترنت به کمک فناوری های نوین

وی ادامه داد: با وارد کردن شماره تلفن در داخل این سامانه و نرم افزار هر یک از کاربران می‌توانند میزان حجم مصرفی اینترنت خود، زمان باقی مانده برای تمدید حساب و مقدار هزینه‌ای که باید پرداخت کنند را مشاهده نمایند.

 

مدیر این شرکت دانش بنیان با اشاره به اهمیت کسب و کار‌ها و تبلیغاتی که باید انجام دهند، بیان کرد: هر یک از مراکز تجاری که محصولی داشته باشد و بخواهد محصول خود را تبلیغ کند از طریق این سامانه می‌توانند اقدام کنند و کالا‌ی خود را در معرض دید عموم قرار دهند.

 

وی با بیان این موضوع که کسب و کار‌ها باید دیده شوند، یادآور شد: در ماه اولی که این سامانه کار خود را آغاز کرد، حدود ۲۰ هزار نفر آن را بر روی تلفن‌های همراه خود نسب کردند و این آمار هر روز افزایش می‌یابد که خود عامل مهمی برای تولید ثروت و رونق کار کسب و کار‌ها می‌باشد.

 

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر