کد خبر: ۶۳۹۸۳۹۸
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴
فرماندار دشتستان خبر داد؛

فرماندار دشتستان با اشاره به رضایت‌مندی مردم از فعالیت‌های کمیته امداد گفت: طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد دشتستان با پرداخت تسهیلات اعتباری کم‌بهره اجرا شد.

اجرا طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد دشتستانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، ارسلان زارع ظهر امروز در نشست مشترکی پیرامون برنامه‌ها و اقدامات انجام شده ضمن تشکر از زحمات بی شائبه مجموعه کمیته امداد برای خدمت به محرومان و نیازمندان جامعه اظهار داشت: تمامی مراجعه کنندگان به کمیته امداد افرادی هستند که با دارا بودن مشکلات عدیده‌ای در زندگی نیازمند کمک هستند و هرگونه قدمی برای پاسخ به نیازمندی‌های آن‌ها دارای اجر معنوی و اخروی است.

وی با اشاره خدمات ارزنده کمیته امداد در سر فصل‌های مختلف برای مددجویان تحت حمایت این نهاد به ویژه در حوزه اشتغال و مسکن گفت: با وجود اینکه مشکلات زیادی برای نیازمندان وجود دارد، اما میزان رضایتمندی مردم دشتستان از فعالیت‌های کمیته امداد مناسب است که امید می‌رود این رضایمتندی با خدمات بیشتر بیش از پیش افزایش یابد.

فرماندار دشتستان از اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در کمیته امداد دشتستان خبرداد و خاطر نشان کرد: طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد دشتستان با پرداخت تسهیلات اعتباری کم‌بهره اجرا شد.

وی با اشاره به افزایش دفاتر کمیته امداد در مناطق مختلف دشتستان بیان کرد: یکی از کار‌های خوب کمیته امداد در ما‌های اخیر ایجاد دو دفتر جدید در دو حوزه کلمه و تنگ ارم است که نتیجه آن کمک به آسایش مردم و جلوگیری از طی کردن مسافت زیاد مددجویان برای دریافت خدمات به مرکز شهرستان است.

زارع بر لزوم توانمند سازی مددجویان کمیته امداد از طریق برگزاری مهارت‌های فنی و حرفه‌ای اشتغال و تخصیص تسهیلات کار آفرینی تاکید کرد و افزود: اگر برای افراد مددجو شغل ایجاد شود و بر آن‌ها نظارت دقیق صورت بگیرد به تدریج به مرحله خودکفایی می‌رسند و از بار مشکلات جامعه کاسته می‌شود. همه ما باید با همراهی و همدلی روزافزون برای رفع مشکلات جامعه، اشتغال جوانان به ویژه نیازمندان شبانه روز تلاش کنیم.

انتهای پیام /پ

طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد دشتستان با پرداخت تسهیلات اعتباری کم‌بهره اجرا شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر