کد خبر: ۶۳۹۸۶۲۵
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۵

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: توزیع منابع مالی برای ایجاد اشتغال در کشور اصلاح می شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان؛ سید حسن حسینی شاهرودی نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی در دیدار با برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان سمنان گفت: در بودجه سال 96 بالغ‌بر 30 هزار میلیارد تومان اعتبار برای طرح‌های اشتغال در کشور تصویب‌شده است.

وی با بیان اینکه این اعتبار در لایحه بودجه سال آینده 2 برابر افزایش‌یافته است افزود: سال آینده بالغ‌بر 74 هزار میلیارد تومان اعتبار از سوی دولت برای اجرای طرح‌های اشتغالزایی پیش‌بینی‌شده است.

 نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این اعتبارات از منابع مختلفی ازجمله بانک‌ها، صندوق توسعه ملی و سایر منابع مالی کشور تامین می‌شود.

 وی با تأکید بر لزوم اصلاح نحوه توزیع منابع مالی برای اشتغال در سطح کشور افزود: مهم‌ترین رویکرد مجلس شورای اسلامی در طرح‌های اشتغال‌زایی دولت، رونق تولید و فرآوری بهینه محصولات کشاورزی و ایجاد بازار مصرف در سطح کشور و زنجیره کشاورزی است.

 حسینی شاهرود با بیان اینکه مسئولان باید اقدامی عملیاتی در راستای تحقق اهداف دولت انجام دهند اعلام کرد: رفع نقاط ضعف کشور و فرصت سازی از تهدیدات دشمن رویکرد ما در مقابله با رفع مشکلات اقتصادی اخیر است.

 وی با تاکید بر اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک نظام مردمی است تصریح کرد: مسئولان نباید با مردم بیگانه باشند چراکه حضور مردم بسیاری از تهدیدهای دشمنان را به فرصت‌های ارزشمندی تبدیل کرد.

 نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیریت جهادی و انقلابی زمینه بسیاری از موفقیت‌های خرد و کلان کشور را فراهم کرده است اعلام کرد: استفاده از همه ظرفیت‌های سیاسی کشور موردنظر همه‌ مسئولان است تا مشکلات اقتصاد و معیشت مردم برطرف شود.

 انتهای پیام/ ق


لایحه بودجه ۹۷ با افزایش ۲ برابری رو برو می شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر