کد خبر: ۶۴۱۵۷۱۷
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۸
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۸
کد خبر : ۶۴۱۵۷۱۷
گروه : کرمان » کرمان

استاندار کرمان از سفر ریاست جمهوری به استان خبر داد و گفت: ریاست جمهوری در این سفر طرح های مختلفی را افتتاح خواهند کرد.

افتتاح طرح های صنعتی در سفر ریاست جمهوری به کرمان به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛  علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان  ضمن تشریح سفر ریاست جمهوری به استان کرمان در روز دوشنبه،گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده، این سفر با ورود ریاست جمهوری و هیات همراه به فرودگاه سیرجان آغاز شده و پس از برگزاری آئین استقبال رسمی، ریاست جمهوری در استادیوم ورزشی تختی با مردم استان و سیرجان دیدار و گفتگو خواهند داشت.


وی با اشاره به اینکه رئیس جمهوری در ادامه عازم شرکت صنعتی و معدنی گل گهر شده و از پروژه های این شرکت بازدید کرده و برخی طرح های صنعتی را نیز افتتاح خواهند کرد، تصریح کرد: پس از پایان این بازدید ریاست جمهوری در ارتباط ویدئو کنفرانس با حضور متخصصان، چندین طرح را در سایر مناطق استان افتتاح خواهند کرد.


استاندار کرمان با اشاره به برگزاری جلسه شورای اداری با حضور ریاست جمهوری و وزراء، خاطرنشان کرد: نشست خبری با اصحاب رسانه و پاسخگویی به سوالات خبرنگاران خبرگزاری ها و نشریات استان از دیگر برنامه های ریاست جمهوری به استان خواهد بود.


رزم‌حسینی گفت: جمعی از وزرا در این سفر به نمایندگی از رئیس دولت تدبیر و امید به شهرستان های استان سفر کرده و ضمن دیدار با مردم، طرح های مختلفی را نیز افتتاح خواهند کرد.


رزم حسینی با اشاره به احتمال بازدیدهای میدانی ریاست جمهوری در سفر یکروزه به استان کرمان، تصریح کرد: مجموع طرح های قابل افتتاح یا کلنگ زنی در سیرجان با حضور ریاست جمهوری 9 هزار و 26 میلیاردتومان خواهد بود.


وی خاطرنشان کرد: از آحاد مردم فهیم و قدرشناس استان بویژه سیرجان دعوت می شود در راستای اطاعت از فرامین رهبری برای حمایت از دولت و به پاس خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی، در مراسم استقبال عمومی ریاست محترم جمهور که ساعت 9 و سی دقیقه صبح روز دوشنبه 9 بهمن ماه در ورزشگاه تختی شهر سیرجان برگزار می شود، حضور یافته و مهمان نوازی و کرامت همیشگی اهالی این استان را در استقبال، اعزاز و اکرام رئیس جمهور و دولت خدمتگزار به منصه ظهور برسد.

 

انتهای پیام/س

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر