کد خبر: ۶۴۲۰۰۰۰
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۶

مدیر کل کمیته امداد آدربایجان غربی گفت: ۳ هزار و ۸۲۵ نفر از مجریان طرح‌های اشتغال کمیته امداد، بیمه تامین اجتماعی هستند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از ارومیه؛  عزیز سهندی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی آذربایجان غربی در دیدار با مقدمی کیا مدیر کل تامین اجتماعی استان آذربایجان غربی نقش این سازمان را در رفع مشکلات مددجویان مهم ارزیابی کرد و گفت: برای توانمند سازی و تامین آتیه خانواده های تحت حمایت کمیته امداد ، نیازمند کمک های سایر دستگاه ها از جمله سازمان تامین اجتماعی هستیم.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 3 هزار و 825 نفر از مجریان طرح های اشتغال کمیته امداد در سطح استان بیمه تامین اجتماعی هستند، اظهار کرد : اداره کل تامین اجتماعی و شعبه های این سازمان در شهرستان ها ، تا کنون همکاری بسیار خوبی با کمیته امداد داشتند و نگاه تامین اجتماعی به مجریان طرح های خود کفایی کمیته امداد ، یک نگاه ویژه بوده است.
سهندی همچنین اظهار کرد: هم اکنون 4 درصد از مردم استان شامل 124 هزار نفر تحت حمایت کمیته امداد هستند و از خدمات حمایتی این نهاد بهره مند می شوند.
مقدمی کیا مدیر کل تامین اجتماعی آذربایجان غربی نیز با ابراز خوشحالی از بیمه مددجوبان کمیته امداد ، اصل 29 قانون اساسی را یک اصل مترقی و پیشرفته دانست و گفت : سعی ما این است که اقشار ضعیف و زحمتکش جامعه از حمایت های قانونی و سایر امکانات تامین اجتماعی بر خوردار شوند.
وی افزود : بیمه تامین اجتماعی حق همگانی است و این امر در قانون اساسی مورد تاکید قرار گرفته است.
در پایان این دیدار مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی با اهدای لوح تقدیر از مدیر کل تامین اجتماعی استان تجلیل نمود.

انتهای پیام/م

بهره مندی ۳ هزار و ۸۲۵ نفر از مجریان طرح اشتغال کمیته امداد از بیمه تامین اجتماعی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر