کد خبر: ۶۴۲۰۲۹۲
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۶

رئیس باشگاه فوتبال بنفیکای شهر لیسبون، در چارچوب عملیات مبارزه با فساد مالی که به تازگی شهرت این باشگاه مردمی در پرتغال را لکه دار کرده است به رشوه خواری متهم شد.

رئیس باشگاه فوتبال بنفیکای پرتغال به فساد مالی متهم شدبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از خبرگزاری فرانسه از لیسبون؛ رئیس باشگاه فوتبال بنفیکای شهر لیسبون، در چارچوب عملیات مبارزه با فساد مالی که به تازگی شهرت این باشگاه مردمی در پرتغال را لکه دار کرده است روز دوشنبه به رشوه خواری متهم شد.

بنابر اعلام یک منبع نزدیک به این پرونده، لوئیس فیلیپه ویریا ۶۹ ساله که از سال ۲۰۰۳ تا کنون رئیس باشگاه فوتبال بنفیکا در شهر لیسبون است به رشوه خواری متهم شد.

یگان ملی مبارزه با فساد پلیس قضایی در بیانیه‌ای اعلام کرد در چارچوب یک تحقیق در زمینه فساد، کسب مزایای به ناحق، پول شویی، رشوه خواری و فرار مالیاتی، سی مورد تحقیق انجام داده است و چهار مرد و یک زن از جمله دو وکیل و یک افسر دادگستری و چندین نفر دیگر به مشارکت در این پرونده فساد مالی متهم هستند.

بنابر اعلام رسانه‌های محلی مظنون اصلی این پرونده روئی رانجل قاضی دادگاه استیناف لیسبون است که خود را در سال ۲۰۱۲ نامزد کسب ریاست باشگاه فوتبال بنفیکا کرده بود.

انتهای پیام/

فساد مالی رئیس باشگاه بنفیکای پرتقال

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر