کد خبر: ۶۴۲۰۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از بررسی هزار و ۹۱ واحد تولیدی، کارگروه نمونه و شاخص‌های کارگر نمونه در این استان برای برگزاری جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر خبر داد.

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ علی آشتاب در سخنانی با اشاره به برگزاری جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر لرستان اظهار داشت: در این رابطه کمیته علمی جشنواره در حال بررسی واحدها و شاخص‌های مدنظر در این رابطه هستند.

وی با اشاره به ارزیابی و شناسایی واحدها، کارگر و کارگروه نمونه در استان عنوان کرد: در این رابطه هزار و ۹۱ واحد، کارگر و کارگروه در استان مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر هرساله باهدف تجلیل از کارگران، ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش، ترویج روحیه کارآفرینی و خودباوری و ... در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری برگزار می‌شود.

آشتاب از برگزاری این جشنواره در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی خبر داد و تصریح کرد: در نهایت واحدها، کارگران و کارگروه‌های نمونه در سطح ملی معرفی می‌شوند و امیدواریم لرستان نیز در این زمینه مانند سال‌های گذشته در بین برگزیدگان ملی باشد.

وی شاخص‌های مدنظر را در انتخاب برگزیدگان میزان اشتغال، تولید، اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، استفاده بهینه از نیروی کار، انرژی و ... برشمرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از برگزاری جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان در هفته کارگر خبر داد.

انتهای پیام/د

بررسی ۱۰۰۰ واحد تولیدی برای برگزاری جشنواره کارآفرینان نمونه

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر