کد خبر: ۶۴۲۱۳۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۰
با مخترعین ایرانی؛

یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید نرم افزاری شده است که تمام ویژگی‌های یک بانک را دارد و به صاحبان حساب قرض‌الحسنه کمک می‌کند.

نرم افزار دانش بنیان در اختیار صاحبان صندوق‌های قرض‌الحسنهبه گزارش خبرنگار؛  حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی‌ باشگاه خبرنگاران جوان شر‌کت‌های دانش بنیان از اهمیت بسیار زیادی در کشور برخوردار هستند و با اختراعات روزمره جوانان نخبه در این شرکت‌ها و همچنین به واسطه طرح‌های مبتنی بر دانش سبب رشد و پیشرفت کشور می‌شوند.

باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات دانش بنیان بپردازد که توسط این شرکت‌ها تولید شده است.

یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید سامانه بانکداری الکترونیکی برای صندوق‌های قرض‌الحسنه شده است.

مدیر این شرکت دانش بنیان در گفت و گو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی‌ باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص این نرم افزار الکترونیکی گفت: برای صندوق‌های قرض‌الحسنه سامانه بانکداری الکترونیکی راه اندازی کرده‌ایم که تمام ویژگی‌های یک بانک را داراست.

 بانکداری الکترنیک در خدمت صندوق های قرض الحسنه

وی ادامه داد: این نرم افزار با زیرساخت‌های موبایلی هماهنگی دارد و به کمک آن می‌توان تمام فعالیت‌هایی را که از یک بانک دریافت می‌کنید، از این فناورى نوين هم دریافت کنید.

وی با اشاره به اینکه از این نرم‌افزار صندوق‌های قرض‌الحسنه بسیاری دریافت می‌کنند، بیان کرد: در حال حاضر این نرم افزار در تمام شهرهای ایران قابل دسترس است و بسیاری از صندوق‌های قرض‌الحسنه کشور به این نرم افزار متصل شده‌اند.

مدیر این شرکت دانش بنیان در خصوص چگونگی کارکرد این نرم افزار یادآور شد: این سیستم مستقل ، برای صندوق قرض‌الحسنه است و کاربران می‌توانند در آن پول واریز کنند، پول را انتقال دهند و همچنین گردش حساب خود را هم چک کنند؛ یعنی نرم افزاری تولید کرده‌ایم که تمام امکانات یک بانک را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر