کد خبر: ۶۴۲۲۴۶۵
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴

نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: اولین گام برای رونق اقتصادی مبارزه با فساد بوده که ریشه در فقر و آسیب‌های اجتماعی دارد. پ

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ پدرام سلطانی نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران در همایش سلامت اداری و مبارزه با فساد که در اتاق شیراز برگزار شد، بیان کرد: بخش خصوصی در این دوره حرکت جسورانه خود را برای واگویی فساد در کشور آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه فرهنگ ایران غنی با جلوه‌های مثبت فراوانی است، افزود: باید حرکت جدی برای مبارزه با فساد آغاز شود، زیرا بیشترین زیان از فساد را شهروندان می‌بینند و تهی‌دست‌ترین مردم کشور، بیشترین آسیب‌دیدگان فساد هستند.

نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران تصریح کرد: هر زمانی که اقتصاد وارد رکود شود جامعه مستعد فساد می‌شود و اگر دولت می‌خواهد با فساد مبارزه کند باید در درجه اول رونق اقتصادی ایجاد کند که در این راه هم نیاز است تعاملات بین‌المللی برقرار شود و برای کاهش فساد با کشور‌های جهان کار کنیم.

وی با اشاره به اینکه خواستگاه تمام مسائل و معضلات در کشور در فرهنگ ریشه دارد ادامه داد: بیشترین زیان از فساد را شهروندان می‌بینند و ضعیف‌ترین مردم کشور از نظر مالی بیشترین آسیب‌دیدگان فساد هستند.
انتهای پیام/ت

اولین گام نخست برای رونق اقتصادی میارزه با فساد مالی است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر