کد خبر: ۶۴۲۲۵۲۳
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
همزمان با سی و نهمین فجرانقلاب؛

رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان گفت:همزمان با مهد های کودک سراسر کشور زنگ انقلاب در مهدهای کودک اردکان نواخته شد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان درگفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ با اشاره به اهمیت تربیت کودکان در آیات و روایات گفت: خداوند در دوران کودکی  ظرفیتی در وجود انسانها گذاشته که اگر درست پرورش یابد شاهد رشد و شکوفایی کشور خواهیم بود.

عضدزاده هدف از برگزاری این مراسم را ، آشنایی نسل جدید با آرمانهای انقلاب اسلامی و پاسداشت ایثارگری های فجر آفرینان و شهدای انقلاب عنوان کرد و افزود: بهزیستی از بدو تاسیس وظیفه برنامه‌ریزی و آموزش کودکان را بر عهده داشته و وظیفه ما است که کودکان را با آرمان های انقلاب آشنا نماییم.

وی با تأکید بر داشتن نگاه فراگیر، سیستمی و جامع نگر در برنامه‌ریزیها و تسهیل شرایط توسعه کمی و کیفی مهدهای کودک یادآور شد: 16مهدکودک شهری و روستایی و یک آدینه مهد تحت نظارت بهزیستی در شهرستان اردکان فعالیت دارند که در این مهد ها بیش از 400 کودک و نوباوه ثبت نام شده اند.

در سالروز ورود تاریخی رهبر کبیر انقلاب همزمان با مهد های کودک سراسر کشور زنگ انقلاب، با حضور رئیس بهزیستی شهرستان اردکان ، نماینده امام جمعه و مدیران مهدهای کودک اردکان در مهد کودک بهشت کوچک نواخته شد.

گفتنی است، در حاشیه این مراسم نمایشگاهی با موضوع انقلاب و وقایع پس از انقلاب برای ارائه آثار نقاشی و کاردستی کودکان مهدهای کودک بر پا شد.

انتهای پیام/ ی

نواخته شدن  زنگ انقلاب در مهدهای کودک اردکان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر