کد خبر: ۶۴۲۳۵۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۴
هاشمی در نشست کمیته دائمی کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی:

رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: در جوامع مردم سالار احزاب نقش مهمی در رسیدن به توسعه پایدار شهری دارند.

احزاب و تشکل‌ها نقش مهمی در رسیدن به توسعه پایدار دارند به گزارش خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محسن هاشمی رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در بیست و نهمین نشست کمیته دائمی کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی، اظهار کرد: موضوع نشست دوم این گردهمایی، احزاب سیاسی و توسعه پایدار است.

وی ادامه داد: توسعه یکی از نیازهای جوامع بشری در زمان حال و آینده است، مقوله توسعه پایه ای دارای اهمیت فراوانی است چرا که کمک می کند ما به اهداف محیط زیستی و اقتصادی متعادل و مناسب برسیم.

رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی افزود: ما ناگزیر هستیم که توسعه پایدار شهری را در راستای توسعه فرهنگی و اجتماعی گسترش دهیم.

هاشمی با بیان اینکه تقریبا بیش از 20 کلان شهر در دنیا در قاره آسیا هستند، تصریح کرد: در کشور استرالیا حزب مستقلی وجود دارد که در زمینه حفاظت محیط زیست فعالیت می کند و هدف آنان حل مشکلات مربوط به محیط زیست است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه در جوامع مردم سالار احزاب نقش مهمی در رسیدن به توسعه پایدار شهری دارند، گفت: اگر سیستم شهری و شورای شهر از برنامه های توانمندی برخوردار باشند مدیریت اجرایی به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

هاشمی تاکید کرد: برای غلبه بر مشکلات موجود باید منابع مالی و سرمایه ای را مدیریت کنیم تا بتوانیم قطار توسعه پایدار را با سرعت بیشتری به جلو حرکت دهیم.

وی با بیان اینکه مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در تحقق و گسترش توسعه نقشی بسیار مهم ایفا کرده است، تصریح کرد: برای دستیابی به توسعه باید مولفه های آن را دقیق اجرا کنیم.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر