کد خبر: ۶۴۲۴۱۵۴
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳

بنیاد رودکی از اردیبهشت 96 دوره های آموزشی برای نوازندگان برگزار کرده است و این روند همچنان ادامه دارد.

دوره آموزش حرفه ای نوازندگان در بنیاد رودکی برگزار می شودبه گزارش خبرنگار حوزه موسیقی گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بنیاد رودکی از اردیبهشت 96 دوره های آموزشی مستر برای نوازندگان برگزار کرده است. این آموزش با هدف ارتقای سطح کیفی نوازندگان ارکسترهای بنیاد رودکی با اساتید برجسته برگزار می شود.

بابک شیبانی مدیر مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی در خصوص این دوره های آموزشی گفت: توافق نامه ای میان بنیاد رودکی، دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه سانتاچین و ساپینزا از کشور ایتالیا امضا شد. این توافق نامه که پارسال امضا شد، بند های مختلفی داشت؛ یکی از این بند ها شامل آموزش نوازندگان ارکستر های بنیاد رودکی بود.

وی در خصوص کیفیت برگزاری این دوره های آموزشی اظهار کرد: پس از اتمام توافق، مسئولیت برگزاری دوره های آموزشی به من و گروهم سپرده شد. استادان این کار از همان دانشگاه های فوق به تهران می آیند. در این دوره ها اساتید مختلف حضور پیدا می کنند.

شیبانی افزود: این آموزش از اردیبهشت 96 آغاز شد و به صورت ماهانه برگزار می شود. هر چند زمان برگزاری آن به دلیل تغییر برنامه های اساتید ایتالیایی در بعضی مواقع تغییر می کرد. لازم به ذکر است که هنوز مشخص نیست تا چه زمان دوره آموزش ادامه پیدا می کند.

وی در خصوص هنرجویان این دوره های آموزشی بیان کرد: بخش زیادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی از نوازندگان ارکسترهای بنیاد رودکی هستند. بخش کمی هم به هنرجویان بنیاد رودکی اختصاص دارد که در آینده قرار است به ارکسترها اضافه شوند.

انتهای پیام/

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر