کد خبر: ۶۴۴۰۳۲۸
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۱
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم تبلیغات و بسته‌بندی مناسب را دو عامل تأثیرگذار در رشد صادرات سوهان به خارج از کشور عنوان کرد.

رشد صادرات سوهان/ کاهش قیمت تمام‌ شده سوهان در دستور کار استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛طیبی نژاد،مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم  امروز در دومین همایش کسب‌وکار خوشه سوهان استان قم که در تالار مرکزی شهر برگزار شد، با اشاره به میزان صادرات سوهان در استان قم گفت: در نخستین سال توانستیم دو میلیون دلار سوهان به خارج از کشور صادر کنیم.

وی تبلیغات و بسته‌بندی مناسب را دو عامل تأثیرگذار در افزایش صادرات سوهان نام برد و گفت: این دو عامل سبب استقبال بیشتر مردم از یک کالا می‌شود، و با اقدامات مطلوب در این دو عرصه می‌توان میزان صادرات در کشور را افزایش داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم با اشاره به افزایش کیفیت سوهان استان قم ابراز کرد: با افزایش تقاضا در ارتباط با یک کالا می‌توان آن را به سمت قیمت تمام‌شده سوق داد، و امروز با شناور کردن قیمت سوهان توانستیم کیفیت آن را افزایش دهیم.

طیبی نژاد بیان کرد: سوهان همچون فرش ابریشم قم می‌تواند در جهان برند خود را ثابت کند و با این کار می‌توان وضعیت اقتصادی کشور را بهبود بخشید.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در ارتباط با سوهان قم در یک سال گذشته گفت: ثبت برند ملی، ارتقای یک‌ساله مدت‌زمان ماندگاری و صادرات این محصول ازجمله اقداماتی بوده که در زمینه سوهان طی یک سال گذشته صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی  با تاکید بر افق روشنی که پیش روی صنعت سوهان استان قم هست، تصریح کرد: این صنعت با برنامه‌های توسعه‌ای که دارد دارای افقی بسیار روشن است، و برخلاف مشکلات موجود در سایر صنایع این صنعت از این مشکلات دور است.

طیبی نژاد گفت: ارتقای کیفیت سوهان و پایین آوردن قیمت تمام‌شده آن در دستور کار مسئولان قرار گرفته است، و این صنعت به‌عنوان صنعتی شکوفا در داخل و خارج از کشور راه خود را یافته است.

انتهای پیام/ش

برگزاری همایش کسب‌وکار خوشه سوهان قم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر