کد خبر: ۶۴۹۰۰۳۱
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹

بیش از ۱۰ ویژه برنامه فرهنگی و اجتماعی در برنامه‌ های نوروزی پلیس اجرا شد.

سرهنگ علیرضا باقری معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: توجه به موضوعات اجتماعی، فرهنگی و آموزش از مهمترین رویکرد‌های پلیس برای ایجاد بستر‌های شکل گیری ساختار‌های اجتماعی در تامین امنیت اجتماعی است.

وی افزود: تدوین الگو و برنامه‌های آموزشی و فرهنگی متناسب با نیاز جامعه منجر به گسترش دامنه مشارک مردم با پلیس در حوزه امنیت اجتماعی می‌ شود.

سرهنگ باقری گفت: در اجرای برنامه‌های نوروزی ۹۷ فرماندهی انتظامی مازندران با توجه به تاثیر برنامه‌های هنری و فرهنگی در توسعه نظم و امنیت اجتماعی با اجرای بیش از ۱۰ ویژه برنامه فرهنگی با همکاری رسانه ملی، رسانه‌های خبری و سازمان‌های مردم نهاد گام‌های موثری را در این زمنیه برداشته است.

وی از طراحی و چاپ ۱۵ هزار نسخه ویژه نامه امین جامعه، ۱۵ هزار جلد کتابچه انتظامی و ۳۰ هزار نسخه بروشور با موضوعات فرهنگی و آموزشی با نگاه به آسیب‌ های اجتماعی روز جامعه و توزیع آن در بین مردم و مسافران نوروزی در طول ایام نوروز ۹۷ خبر داد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران تهیه و چاپ ۵ هزار نسخه فصل نامه آرامش با موضوعات روانشناسی را از دیگر اقدامات نیروی انتظامی استان در این زمینه برشمرد و افزود: به منطور اطلاع رسانی عمومی با استفاده از امکانات تبلیغات شهری ۱۲۰ عنوان کلیپ آموزشی از طریق تلویزیون‌ های شهری و ۴ هزارو ۲۰۰ متر بنر با موضوعات هشداری و انتظامی تهیه و در منظر دید عموم در سطح استان قرار گرفت.

سرهنگ باقری با اشاره به تهیه ۱۵ هزار عدد لوح فشرده حاوی فایل‌های متنوع صوتی با موضوعات آموزشی و توزیع بسته فرهنگی در بین مسافران نوروزی در ورودی‌های استان از تعامل خوب رسانه ملی و سایر دستگاه‌ های اجرایی نظیر هلال احمر، اورژانس، اداره کل حمل و نقل و شهرداری‌ها با پلیس قدردانی کرد و گفت: با تعامل و همکاری‌های انجام شده اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفت.

وی پخش زیر نویس، تیزر و کلیپ‌های متنوع آموزشی و انتظامی از رسانه ملی را از دیگر اقدامات انجام شده پلیس در نوروز ۹۷ برشمرد و افزود: تهیه و پخش ۱۰۲ برنامه رادیویی و ۱۶ ویژه برنامه سفر به خیر با حضور کارشناسان نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های اجرایی استان از مهمترین رویکرد‌های پلیس در این ایام بوده است.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان معرفی آسیب‌های اجتماعی درقالب هنر و تئاتر با همکاری سازمان‌های مردم نهاد، برپایی نمایشگاه‌های سیار فرهنگی و اجتماعی، در سواحل، مناطق گردشگری و تفریحی استان و برپایی ۱۴ ایستگاه فرهنگی و اجتماعی در مرکز استان و شهرستان‌های تابعه را از دیگر اقدامات در اجرای طرح‌ های نوروزی استان برشمرد.

سرهنگ باقری از فعالیت مرکز مشاوره فرماندهی انتظامی استان و شهرستان‌ های تابعه در طول ایان نوروز خبر داد و گفت: در مجموع ۵۴۰ نفر از خدمات مشاوره و مددکاری اجتماعی در استان و شهرستان‌ های تابعه برخوردار شدند.

انتهای پیام/ م

پلیس مازندران و اجرای ۱۰ ویژه برنامه فرهنگی و اجتماعی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر