کد خبر: ۶۵۰۳۸۶۱
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷
در سال ۹۶؛

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: در سال گذشته ۱۴۸ واحد صنعتی و تولیدی با سرمایه‌گذاری ۳ هزار و ۱۵۵ میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی به بهره برداری رسید.

۱۴۸ واحد صنعتی و تولیدی در شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی به بهره برداری رسیدبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ،مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از واحد‌های صنعتی و تولیدی شهرک صنعتی تربت جام، گفت: با اقدامات حمایتی دولت و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، ۱۴۸ واحدصنعتی و تولیدی به بهره‌برداری رسیدند که درمجموع، هم‌اکنون دو هزار و ۵۵۳ واحد صنعتی و تولیدی بهره‌بردار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان وجود دارد.

وی با اشاره به روند مناسب سرمایه گذاری ها، افزود: با اقدامات مطلوب برای صنعتگران، سرمایه‌گذاری ۳ هزار و ۱۵۵ میلیارد ریالی واحد‌های صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان شکل گرفت و زمینه اشتغال دو هزار و ۴۲۴ نفر فراهم شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: از مهم‌ترین اولویت‌های اصلی و مهم ما حمایت از صنایع خرد، کوچک و متوسط بوده تا علاوه بر ایجاد اشتغال مولد در استان، توسعه صنعتی و اقتصادی را بدنبال داشته و زمینه تحقق اهداف اقتصادی نیز بیشتر مهیا شود.


مهدی زاده مقدم افزود: حمایت تولید از رویکرد‌های اصلی ما در مسیر تحقق اهداف اقتصادی برای صاحبان صنایع بوده و واحد‌های صنعتی و تولیدی با حمایت‌های مختلف در بخش‌های زیرساختی ازجمله تأمین آب، برق، گاز، تصفیه خانه و مخابرات به بهره‌برداری می‌رسند.

انتهای پیام// ف. ح
 

روند رو به رشد سرمایه گذاری در واحد های صنعتی خراسان رضوی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر