کد خبر: ۶۵۳۴۸۲۲
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹

داور بین المللی فوتبال ایران گفت: صحبت های من با یکی از رسانه ها تحریف شده است و دلال ارز نیستیم که دنبال فروش پاداش خود در بازار آزاد باشیم.

علیرضا فغانی در گفت و گو با  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره اظهاراتش مبنی بر اینکه فدراسیون فوتبال پاداش داوران ایرانی را از فیفا به فرانک تحویل می گیرد و با قیمت گذاری متفاوت به ریال تحویل می دهد، بیان کرد: متاسفانه صحبت های من با یکی از رسانه ها درمورد این موضوع تا حدی تحریف شده است. هیچ وقت نگفتم فدراسیون قیمت گذاری متفاوتی نسبت به پرداخت پاداش ما انجام می دهد. به دلیل تحریم هایی که علیه ایران وجود دارد تا چند سال پیش پاداش بازی هایی که  زیرنظر فیفا برگزار می شد و ما قضاوت آن را برعهده داشتیم با مشقت فراوان دریافت می کردیم اما با تلاش های فدراسیون در سال های اخیر تا حدی این مشکل برطرف شده است که باید از زحمات مسئولان فدراسیون تشکر کنیم.

او ادامه داد: اکنون پاداش ما با حواله فرانک به حساب فدراسیون واریز می شود و فدراسیون هم ریال به داوران تحویل می دهد. البته این مبلغ بر اساس نرخ روز فرانک محاسبه می شود و اینگونه نیست که فدراسیون فوتبال نسبت به این موضوع مهم بی تفاوت باشد. متاسفانه آن رسانه شیطنت کرده است.

نماینده داوری ایران در جام جهانی 2018 روسیه درباره اظهارنظری که از او منتشر شده است مبنی بر اینکه اگر فدراسیون فوتبال پاداش فیفا را به خود داوران بدهد تا آن را در بازار آزاد با مبلغ بیشتری به فروش برسانند، گفت: این حرف خنده دار است. آیا داوران دلال ارز هستند که بخواهند پاداش خود را در بازار آزاد با قیمت بیشتری به فروش برسانند؟ من چنین چیزی نگفته ام. البته  تاکنون بخشی از پاداش فیفا را دریافت کرده ایم.

انتهای پیام/

اظهارات علیرضا فغانی درباره پرداخت پاداش فیفا به داوران ایرانی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر