کد خبر: ۶۵۳۴۹۹۸
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵

مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان با بیان اینکه نخستین رمز موفقیت سمن‌ها مردمی بودن آن‌ها است، گفت:سازمان‌های مردم نهاد از ظرفیت‌های خاصی برخوردار هستند.

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ،  فرانک قدسی مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان امروز چهار شنبه در نشست هم اندیشی سازمان‌های مردم نهاد کردستان در سنندج گفت: در این نشست در ۹ حوزه فعالیت سازمان‌های مردم نهاد فعال در تمامی شهرستان‌ها انتخاباتی برای تعیین نمایندگان آن‌ها در خانه تشکل‌های استان برگزار می‌شود.
وی عنوان کرد: فضای خانه تشکل‌های مردم نهاد استان از قبل تعیین شده و اکنون قصد احیای آن را داریم.
وی اظهارداشت: هیچ تبعیضی بین تشکل‌ها و حوزه فعالیت آن‌ها در هیچ کدام از شهرستان‌های استان وجود ندارد.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان از دیگر اهداف برگزاری این نشست را شبکه سازی در مدیریت بحران خواند و بیان کرد: این نشست به منظور توانمندسازی تشکل‌های مردم نهاد و هم افزایی فعالیت‌ها و باور و اعتقاد به ظرفیت‌های سمن‌ها برگزار شده است.
وی اظهارداشت: سازمان‌های مردم نهاد از ظرفیت‌های خاصی برخوردار هستند و تاکنون در حوزه‌های مختلف توانستند پتانسیل خود را بخوبی نشان دهند.
قدسی با اشاره به اینکه نخستین رمز موفقیت سمن‌ها مردمی بودن آن‌ها است و افزود: دولتمردان باید بپذیرند به تنهایی نمی‌توانند به توسعه دست یابند مگر اینکه در کنار و با کمک مردم در زمینه تحقق و اجرای برنامه‌ها پیش روند.
وی با بیان اینکه تشکل‌های ما کار سیاسی نمی‌کنند، گفت: هر تشکل در راستای اساسنامه خود باید عمل کند و در کار‌ها و اقدامات خود شفافیت داشته باشند.

انتهای پیام/م

خانه تشکل‌های مردم نهاد کردستان احیا می‌شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر