کد خبر: ۶۵۳۵۲۸۶
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: فعالیت‌های اتاق اصناف اردبیل نیاز به ساماندهی دارد.

سیدحامد عاملی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، افزود: فعالیت‌های اتاق اصناف اردبیل نیاز به ساماندهی دارد که از اعضای اتاق اصناف آینده انتظار می‌رود برای ساماندهی درون خود برنامه داشته باشند.

وی افزود: تلاش همکاران اتاق اصناف با توجه به توان و شرایط متفاوت می‌تواند گام خوبی در راستای تحول مجموعه اصناف باشد و تغییری که هر چهار سال با برگزاری انتخابات صحیح و باکیفیت صورت می‌گیرد نشان دهنده بلوغ جامعه اصناف است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل افزود: افرادی که با کسب رای حد نصاب این مسئولیت را قبول می‌کنند باید تلاش بیشتری داشته باشند تا بتوانند مسایل و مشکلات سر راه اتحادیه‌های اتاق اصناف را حل کنند و امیدواریم انتخابات اتاق اصناف همانند سال‌های گذشته در شأن استان و با شکوه هر چه بیشتر برگزار شود.

عاملی تصریح کرد: انتخابات اتاق اصناف باید بر پایه برنامه محوری باشد و تلاش کنیم برنامه را برجسته کنیم و آن را ارائه دهیم و شخصیت تک تک این افراد برای ما ارزشمند و رای و نظر آنها هرچه باشد برای ما محترم است بنابراین باید برنامه را مبنا قرار داده و کارها را اولویت‌بندی کنیم.

وی بیان کرد: اتاق اصناف آینده برای ساماندهی درون خود باید برنامه داشته باشد و در شروع فعالیت خود چارت تشکیلاتی را مشخص کند و براساس آن فعالیت خود را دنبال کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل  با اشاره به بحث منابع مالی اتاق اصناف گفت: عمده منابع مالی اتاق اصناف صرف نیروی انسانی می‌شود در صورتی که همه موارد پیش بینی شده و در بودجه سالانه مشخص شده و باید براساس آن عمل شود و در راستای بهبود وضعیت اتاق اصناف و توجه به منابع مالی و مدیریت منابع موجود، بحث برنامه مالی به صورت کاملا مشخص برای اعتلا و رشد اتاق اصناف صورت گیرد.

عاملی با اشاره به بحث تقسیم وظایف و مسئولیت‌ها و اینکه هرکس باید براساس آن وظایف خود را انجام دهد، اظهار کرد: برای توانمندسازی اتحادیه‌ها باید برنامه داشته باشید و فضای کسب و کار باید طوری ساماندهی شود که اتحادیه‌ها و اتاق اصناف روز به روز توانمند شوند.

وی تصریح کرد: چنانچه همراهی و همدلی در اتحادیه‌ ها و مجموعه اتاق اصناف باشد همه برنامه‌ها به سرمنزل مقصود خواهد رسید در غیر این صورت به جایی نخواهد رسید، بنابراین نظر و فکر باید یکی باشد تا به نتیجه مطلوب دسترسی داشته و کلید همه مشکلات باشد که در این راستا همراهی و همدلی مجموعه اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی برای رسیدن به رشد و پیشرفت جامعه ضروری است.

عاملی بیان کرد: کارهای مجموعه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای حفاظت و صیانت از اتحادیه‌ها و روسای اتحادیه‌ها بوده و تلاش ما این بوده که مجموعه اتحادیه‌ها تمام مسائل‌‌شان انسجام یابد و شأن و منزلت آنها حفظ شود، بنابراین سعی کرده‌ایم مسایل و مشکلات اصناف در داخل مجموعه حل و برطرف شود.

وی افزود: در این جلسه 14 کاندیدا بر اساس حروف الفبا به ترتیب با ارائه برنامه‌های خود برای تصدی کرسی هیئت رئیسه اتاق به رقابت پرداختند که رای‌گیری اتاق روز دوشنبه 31 اردیبهشت‌ماه امسال همزمان با سراسر کشور به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ح

انتخابات اتاق اصناف باید بر پایه برنامه محوری باشد

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر