کد خبر: ۶۵۳۵۸۱۲
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
امیر ولی‌وند در یادواره شهید سرلشکر فلاحی:

فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا گفت: دانشگاه دافوس در دوران شهید فلاحی بازسازی شد و امروز افسران ارتش برای دفاع از انقلاب در آن پرورش می‌یابند.

افسران ارتش برای دفاع از اسلام و انقلاب در دافوس پرورش می یابندبه گزارش خبرنگار دفاعی  امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امیر سرتیپ حسین ولی‌وند فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا طی سخنان در یادواره شهید سرلشکر فلاحی که صبح امروز ( ۲۷ اردیبهشت ماه) در محل این دانشگاه برگزار شد اظهار کرد: دلایل بسیاری وجود دارد که درباره زندگی شهید فلاحی از لفظ مصائب استفاده کنم زیرا مشاهده کردم چه کسانی با چه ادعا،زبان و بیانی با شهید فلاحی، ارتش و در واقع با نظام به مقابله پرداختند.

فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا با بیان اینکه شهید فلاحی با مناظره،گفتگو و حضور در میان مردم به مقابله با چنین افکار و رفتاری می‌پرداخت ادامه داد: همزمان با این موضوع شهید به فکر بازسازی و نوسازی ارتش بود و دانشگاه دافوس نیز در دوران سرلشکر فلاحی بازسازی شد.

وی با اشاره به اینکه شهید فلاحی می‌دانست دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا جایی است که افسران ارتش برای دفاع از اسلام و انقلاب پرورش می یابند، افزود: ان شاالله بتوانیم در کنار حفظ یاد و چاپ کردن کتاب دنباله روی خوبی برای سرلشکر فلاحی باشیم.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر