کد خبر: ۶۵۳۶۴۴۸
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸

مرد جوان پیک موتوری با عمل شایسته ونیک خود حین وقوع سیل در خیابان تحسین میلیون ها نفر را برانگیخت.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بدون شک در لحظات سخت و دشوار است که می توان به تفاوت بین انسان های کوچک با انسان هایی که روح بزرگ دارند پی برد. در این مواقع انسان های کوچک به جز خود به هیچ شخص دیگری فکر نمی کنند و تنها به فکر منافع خود هستند اما انسان های بزرگ با فداکاری به دیگران نیز توجه دارند. ویدئویی که به تازگی منتشر شده است یکی از این انسان های فداکار را که با عمل انسان دوستانه خود تحسین میلیون ها کاربر را برانگیخت نشان می دهد.

در این ویدئو مشاهده می شود یک پیک موتوری جوان، با توقف کار خود، موتورش را حین وقوع سیل در وسط خیابان و میان آب قرار می دهد و تلاش می کند تا کودکان گرفتار شده در سیل را از عرض خیابان رد کند. موتور این پیک موتوری، در واقع پلی می شود تا کودکان از میان آن عبور کنند و به طرف دیگر خیابان برسند.

انتشار این ویدئو در شبکه های اجنماعی چین با واکنش کاربران زیادی همراه بود و بسیاری از کاربران  کار خوب  این پیک موتوری را ستودند.  این اتفاق در منطقه "گوانژی ژوآنگ" چین رخ داد.

گفتنی است؛ چندی پیش نیز یک پلیس راهنمایی  چین نیز با عمل فداکارانه خود مورد تحسین مردم این کشور قرار گرفت. این مامور پلیس که متوجه ورود ناگهانی یک خودرو به پیاده رو شده بود بلافاصله به طرف عابران پیاده دوید و آنها را از خطر دور کرد. با وجود آنکه این مامور وظیفه شناس و انسان دوست در اثر تصادف با  خودرو جانش را از دست داد اما موفق به نجات جان تعدادی از هموطنانش شد.

بیشتر بخوانید

آیا این زن مسن ترین انسان روی زمین است؟ +تصاویر

انتهای پیام/

پیک موتوری که تحسین کاربران را برانگیخت

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر